İçeriğe git

Resim

Tehlikeli İlişkiler - Dangerous Liaisons (1988) BDRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

- - - - - Glenn Close John Malkovich Michelle Pfeiffer Swoosie Kurtz Keanu Reeves Mildred Natwick Uma Thurman Peter Capaldi

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 17 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Dangerous+Liaisons+1988.png

Tehlikeli İlişkiler - Dangerous Liaisons (1988) BDRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

IMDb.gif

http://www.imdb.com/title/tt0094947/

-Filmin Konusu-

Başkalarının hayatına müdahale etmekten ve onlarla oynamaktan büyük bir zevk alan Marquise de Merteuil'in yeni hedefi, eskiden birlikte olduğu adamla beraber olan kuzeninin kızı Cecile'dir. Bakire olan kızı baştan çıkarması için bu konularda usta olan ortağı Vincomte de Valmont’u ikna etmeye çalışır. Valmont için çocuk oyuncağı gibi duran bu durum onun hiç ilgisini çekmemektedir aslında. Onun hedefinde halasının evinde kalmaya başlayan Madam Tourvel’dir. Valmont’un kötü ününden haberdar olan Cecile’in annesi Madam Volange’ın Tourvel’i Valmont’a karşı doldurması yüzünden amacına ulaşamayan Valmont, kadından intikam almak için kızı Cecile’e yönelecektir. Öte yandan en önemli kuralını bozmuş ve Tourvel’e aşık olmuştur,High Fidelity ile beğeni toplamış yönetmen Stephern Frears’ın Fransız yazar Pierre Choderlos de Laclos’ın Les liaisons dangereuses romanından uyarladığı yapıt, İngilizce çekilmiş olmasına rağmen şiirsel diyalogları ve görsel atmosferiyle 18. Yüzyıl Fransası’nın aristokrasine yaraşır bir hikaye sunuyor. Karışık ilişkiler ağının anlatıldığı film, John Malkovich, Glenn Close ve Michelle Pfeiffer gibi usta isimlerin oyunculuklarıyla ve Frears’ın başarılı yönetimiyle yönetmenin en önemli yapıtlarından birine dönüşüyor.

ekranresmi.png

c9fi.jpg

dowload.gif

doldur.gif

SES VE SENKRONLAMA EMCE CANBAY

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

emegesaygi.gif

• Axes bunu beğendi

ToreAndreFlo

ToreAndreFlo

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 238 İleti
  • 1 Konu

teşekkürler..

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu
selam emce canbay hocam,bu klasik filmi daha önce indirmiştim,ses çok kötü idi.şimdiki ses iyi mi? bilgilendirirsen sevinirim.

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu
filmi usb ile tv de izlemek istedim.hiç ses gelmedigi halde film sanki sarıyor gibi.yine aynı mı bilgi verirseniz sevinirim.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

filmi usb ile tv de izlemek istedim.hiç ses gelmedigi halde film sanki sarıyor gibi.yine aynı mı bilgi verirseniz sevinirim.

Rapor oluştursaydınız görürdük simdi fark ettim pm ile. ilgileniyorum.

Filme baktım sorun yok. film mkv oldugu için sizde veya ev sinemasında sorun cıkartabilir. pc den izliyorsanız codek ev sinemasından izliyorsanızda yapacak birşey yok malesef. makine mkv codek sorunu

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

nobbyy hocam hem pc den hem de tv den mkv filmleri izliye biliyorum,sadece bu filmde sorun çıktı.siz filme baktım sorun yok diyorsunuz.filmi tekrar indirecegim,durumu size tekrar bildirecegim.umarım sorun çözülmüştür.hoşça kalın.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

nobbyy hocam hem pc den hem de tv den mkv filmleri izliye biliyorum,sadece bu filmde sorun çıktı.siz filme baktım sorun yok diyorsunuz.filmi tekrar indirecegim,durumu size tekrar bildirecegim.umarım sorun çözülmüştür.hoşça kalın.

tmm +1 kredi verdim indirin bana bi dönüş yapın.

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

nobbyy hocam filmi indirdim pc de izledim sorun yok,tv de yine izliyemedim.sanırım benim ev sistemi bu film için uygun degil.starcom isimli mkv'leri de okuyan full HD  media player isimli ufak bir kutu aldım. bu kutuyu 2 ses kablosu 1 video kablosu ile tv ye bagladım(tv ilk çıkan plazmalardan oldugu için hdmı ve usb özelligi yok)av üzerinden izliyorum.nfsg,avi,mkv,flv...gibi bir çok dosyayı okuyabiliyor,yine birçok ses dosyalarınıda okuyabiliyor.kutunun usb ve hdmı özelikleri de var harici hard diskimi usb den girerek filmlerimi ev sinemasından izliyorum.ama bu filmde sorun yaşadım.sanırım filmin ses dosyası kutadaki yazılımlarda yok sanırım.şimdilik filmi izleyebilmem başka bahara kaldı.ilgilendigin için sagol,hoşçakal.

CAZZİ

CAZZİ

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.108 İleti
  • 63 Konu

film bendede vardı ses bir sorun vardı.hatırlatgın kadarıla

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

nobbyy hocam filmi indirdim pc de izledim sorun yok,tv de yine izliyemedim.sanırım benim ev sistemi bu film için uygun degil.starcom isimli mkv'leri de okuyan full HD media player isimli ufak bir kutu aldım. bu kutuyu 2 ses kablosu 1 video kablosu ile tv ye bagladım(tv ilk çıkan plazmalardan oldugu için hdmı ve usb özelligi yok)av üzerinden izliyorum.nfsg,avi,mkv,flv...gibi bir çok dosyayı okuyabiliyor,yine birçok ses dosyalarınıda okuyabiliyor.kutunun usb ve hdmı özelikleri de var harici hard diskimi usb den girerek filmlerimi ev sinemasından izliyorum.ama bu filmde sorun yaşadım.sanırım filmin ses dosyası kutadaki yazılımlarda yok sanırım.şimdilik filmi izleyebilmem başka bahara kaldı.ilgilendigin için sagol,hoşçakal.

olmassa sesi restore ederiz. İlgili arkadaşlara konuyu ileteceğim.

film bendede vardı ses bir sorun vardı.hatırlatgın kadarıla

sende ne sorunu var?

sigmaepsilon

sigmaepsilon

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.128 İleti
  • 1 Konu

Teşekkür ederim.. :yaril:

klasik

klasik

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 711 İleti
  • 0 Konu

elin sağlık

sezgin_neco

sezgin_neco

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 634 İleti
  • 9 Konu

tesekkürler

Krycek

Krycek

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 64 İleti
  • 0 Konu

Teşekkür.

podolski

podolski

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 80 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder, çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.

fatihsultan53

fatihsultan53

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 442 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler.

werther

werther

Yapımcı

• Üye