İçeriğe git

Resim

Şafak sökerken-The 7th Dawn (1964) Dvdrip Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

- - - - - William Holden Susannah York Capucine Michael Goodliffe

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 34 yanıt gönderildi

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

m109.png

Şafak sökerken-The 7th Dawn (1964) Dvdrip Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

IMDb.gif

Yapımı : 1964 - UK

Tür : Macera , Dram , Savaş

Süre: 123 Dak.

Yönetmen : Lewis Gilbert

Oyuncular :  William Holden, Susannah York, Capucine

Senaryo :  Michael Keon (novel), Karl Tunberg (screenplay)

ekranresmi.png

xses.jpg
5own.jpg
zjij.jpg
otgr.jpg
qr5z.jpg
8x5n.jpg
c3rm.jpg
27lc.jpg

dowload.gif

doldur.gif

SES DUBLAJUZMANI SENKRON EMCE CANBAY

ÖNEMLİ NOT:BU FİLM 10 DAKİKA KADAR ORJİNAL DİLİNDEDİR.HERKESE İYİ SEYİRLER...

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

emegesaygi.gif

kesebir

kesebir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 536 İleti
  • 0 Konu

Emce Canbay Hocam,ellerine sağlık.Bu nostaljik film için çok teşekkürler.

Hasan_21

Hasan_21

Korkunun Ustası

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 669 İleti
  • 316 Konu

Emeği Geçen Arkadaslarıma Teşekkür Ederim Bulunmaz Hint Kumaşları Bunlar ...

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler...

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

Teşekkürler...

arkadaşım kuru kuru bi teşekkür bizleri tatmin etmiyor malesef.

siz bizlere destek olun ki bizler sizleri filmlere boğalım...

dbmaster

dbmaster

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 659 İleti
  • 47 Konu

Teşekkürler Emce Canbay, teşekkürler Dublajuzmanı ellerinize sağlık.

relaxol

relaxol

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 265 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler yayında,yapımda ve paylaşımda emeği geçen tüm üstadlara saygılar...

____________________________________________________________________________________

DÜNYADA HİÇ KİMSE HİÇBİRŞEYİ DAHA KÖTÜ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ,
BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ KABUL ETMEKTİR

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

arkadaşım kuru kuru bi teşekkür bizleri tatmin etmiyor malesef.

siz bizlere destek olun ki bizler sizleri filmlere boğalım...

Beklentiniz nedir? içeriiği,görüntü ve ses kaliitesi belli olmayan bir film indiryorum, film hakkında bilgi sahibi olmadan ne söyleyebilirim ki?

Ayrıca sizin siteden film indirmek bir eziyet...bir sürü formalite, kopan linkler ve son derece yavaş indirme hızı....

cerkes05

cerkes05

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu

çok çok teşekkürler inanılmaz filmler açıyorsunuz sağolun

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

Beklentiniz nedir? içeriiği,görüntü ve ses kaliitesi belli olmayan bir film indiryorum, film hakkında bilgi sahibi olmadan ne söyleyebilirim ki?

Ayrıca sizin siteden film indirmek bir eziyet...bir sürü formalite, kopan linkler ve son derece yavaş indirme hızı....

Değerli vip üyemiz,sizin dedeniz yaşındaki filmleri net alemine açıyoruz,görüntü iyi olsun ses iyi olsun dersen güncel filmlere ve güncel sitelere gitmen lazım burası nostalji sitesi.
filmler çok eski bazen riplerini dahi bulamıyoruz sen bize nelerden bahsediyosun!...
ben 2 senedir bu sitenin başındayım hiç hız sorunu yaşamadım,sizin internet hızınız 1 mb ise 100 kb ta iner 8 mb hız ise 800 kb ta iner yani hız problemi sizden kaynaklanan bir sorundur sitenin bir günahı yoktur.
 şunu unutmayın ki emeğe saygılı olun her daim...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Hocam Filmlerin Linkleri Kopmaz, Ve Yavaş İndirme Bizden Ötürü Değil. Sizden Ötürüdür. Ya İDM'de ftp yi http yapmışsınızdır yada başka birşey.  Yoksa Şuandaki İndime 500-600kb arasındadır viplere.

Bu Hızda Kredili Sistem Olduğumuz İçin Böyle Yavaştır.

Değerli vip üyemiz,sizin dedeniz yaşındaki filmleri net alemine açıyoruz,görüntü iyi olsun ses iyi olsun dersen güncel filmlere ve güncel sitelere gitmen lazım burası nostalji sitesi.
filmler çok eski bazen riplerini dahi bulamıyoruz sen bize nelerden bahsediyosun!...
ben 2 senedir bu sitenin başındayım hiç hız sorunu yaşamadım,sizin internet hızınız 1 mb ise 100 kb ta iner 8 mb hız ise 800 kb ta iner yani hız problemi sizden kaynaklanan bir sorundur sitenin bir günahı yoktur.
 şunu unutmayın ki emeğe saygılı olun her daim...

Emce hocam sende biraz sakin ol :)

Sende Haklısın güncelde senkron yapıyorsun kuru kuru teşekkür ediyorlar. Kim Olsa Senin gibi Zoruna Gider. Ama Ortalıgı Germeye Gerek Yok.

Sonuçta Burası Üyelerimizle Bizim Sitemiz :)

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

Hocam Filmlerin Linkleri Kopmaz, Ve Yavaş İndirme Bizden Ötürü Değil. Sizden Ötürüdür. Ya İDM'de ftp yi http yapmışsınızdır yada başka birşey.  Yoksa Şuandaki İndime 500-600kb arasındadır viplere.

Bu Hızda Kredili Sistem Olduğumuz İçin Böyle Yavaştır.

Emce hocam sende biraz sakin ol :)

Sende Haklısın güncelde senkron yapıyorsun kuru kuru teşekkür ediyorlar. Kim Olsa Senin gibi Zoruna Gider. Ama Ortalıgı Germeye Gerek Yok.

Sonuçta Burası Üyelerimizle Bizim Sitemiz :)

YURTTA SULH CİHANDA SULH...

sitemiz herkese açıktır,biraz emeğe saygı istiyoruz sadece bu kadar...

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

Teşekkür etmişiz..hala ortada link yok, sizler eleştirye hiç gelemiyorsunuz...

kendinizi geliştirmeniz için eleştirlere tahammül etmeli ve müşteri taleplerine kulak vermelisiniz.

Benim hızım 1 mb değil 16 mb....ben bir sürü siteden film, belgesel indiriyorum...

Bir tek bu sitede çok zorlanıyorum... Ayrıca söylediğiniz filmler dedem yaşımda değil çoğu benimle yaşıt....

Çok azı da benden büyük... :)

Ancak, çabalarınızı büyük bir beğeniyle takdir ettiğim için tüm zorluklarına rağmen bu siteyi desteklemeye devam edeceğim.

Her filmi indirirken destansı teşekkür manzumeleri de beklememelisiniz...

Ben emeği geçen tüm dostlara çalışmalarında başarılar diliyorum ve emeklerine saygı duyuyorum...Saygı duymasam zaten bu sitede işim olmaz...

Hepinize iyi hafta sonları diliyorum ve siteyi ayakta tutmak için büyük özveride bulunan nobby arkadaşımı da çabaları için ayrıca kutluyorum...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Teşekkür etmişiz..hala ortada link yok, sizler eleştirye hiç gelemiyorsunuz...

kendinizi geliştirmeniz için eleştirlere tahammül etmeli ve müşteri taleplerine kulak vermelisiniz.

Benim hızım 1 mb değil 16 mb....ben bir sürü siteden film, belgesel indiriyorum...

Bir tek bu sitede çok zorlanıyorum... Ayrıca söylediğiniz filmler dedem yaşımda değil çoğu benimle yaşıt....

Çok azı da benden büyük... :)

Ancak, çabalarınızı büyük bir beğeniyle takdir ettiğim için tüm zorluklarına rağmen bu siteyi desteklemeye devam edeceğim.

Her filmi indirirken destansı teşekkür manzumeleri de beklememelisiniz...

Ben emeği geçen tüm dostlara çalışmalarında başarılar diliyorum ve emeklerine saygı duyuyorum...Saygı duymasam zaten bu sitede işim olmaz...

Hepinize iyi hafta sonları diliyorum ve siteyi ayakta tutmak için büyük özveride bulunan nobby arkadaşımı da çabaları için ayrıca kutluyorum...

Yorum için teşekkür ederim kadri hocam..

Link yok kısmına gelince, bazı Adi şerefsizler siteye saldırdı ve panel şifresini kırdı. Benim üyelik ve şifrem ellerine geçince bende 11 agustos tarihinin yedegini siteye atıp güvenlik önlemlerini maksimum seviyeye çıkarttım.

Ve şuanda filmleri takip ediyorum 12 adet film silindi ama eklencek hemen.

şimdi ise linkleri kontrol ediyoruz..  ve bu filmin linkinide ekledim  şimdi..

inanın görüyorsunuz çok sıkıntı cekiyoruz. emce hocamda o yüzden fevri davranmıştır. insan gibi site yönetmemize ve Ülkeye Film Kazandırmamıza İzin vermiyor bazı ateist gruplar.

Not: biz kredili sistem kullandıgımız için maksimum 600kb ile cekebilirsiniz. Tabi konu nette olmayan film ise 20dk fazladan beklemenin kimseye zararı yok diye düşünüyorum..

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

bu güzel paylasım için emce canbaya tessekkür ederim..

dünyalı

dünyalı

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 190 İleti
  • 10 Konu

teşekkürler. emeklerinize sağlık.

Colinmccay

Colinmccay

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.677 İleti
  • 22 Konu

Teşekkür ederim.

oreh

oreh

Kıdemli Üye

• Üye
  • 38 İleti
  • 0 Konu

mükemmel paylaşımlarınız sayesinde küçük yaşlarda izlediğim filmleri tekrar izleme şansı buluyorum. emeği geçen herkese teşekkürler...

karatedo67

karatedo67

Kameraman

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 274 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

Korumalık

Korumalık

Seyirci

• Banned