İçeriğe git

Resim

Profil Kredisi Nedir?

- - - - - Profil Kredisi Nedir

En İyi Cevap Nobbyy, 29 Nisan 2020 - 06:57 ÖÖ

Benim niye profil kredim yok ?

Excele not düşmüştük. Panel Hatası Yaşıyoruz Giye Tanımlı Değildi. Şimdi Tanımladık.

En İyi Cevaba Git »

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Merhaba Değerli Üyelerimiz. Sitemizin En Büyük Özelliklerinden Birisi Olan Profil Kredisi Sistemidir.

Sizlere Profil Kredisi Nedir? Neye Yarar? Neler Yapabiliriz? Onları Anlatacağım. Lütfen Aşağıdaki Yazdıklarımı Dikkatlice Okuyunuz!

1- Profil Kredisi Nedir?

• Profil Kredisi, Vip Üyelik Aldıkca Kazanabileceğiniz, Ayrıyeten Profil Kredisi Satın Aldığınızda Profilinize Yüklenen "TL" Bazında Bir Sanal Bonus Puandır.

2- Profil Kredisi İle Neler Yapabiliriz? Nerelerde Harcıyabiliriz?

• Satın Aldığınız Veya Kazandığınız Profil Kredisi Bonuslarını Minimum 50 TL Olduğunda Kullanabilirsiniz.
  • Kazandığınız Profil Kredisi Bonuslarız İle Satış Bölümünden İlgili Seçilmiş Filmleri Satın Alabilirsiniz.

3- Satın Aldığım Profil Kredimi Nasıl Görebilirim?

• Satın Aldığınız Profil Kredinizi Görmek İçin, Sitemizin Sağ Üst Tarafındaki Profil Kısmında, Üyelik İsminizin Altındaki İmlecine Tıkladıktan Sonra, Müşteri Paneline Tıklıyoruz Ve Açılan Bölümde Sol Tarafta >> Profil Kredisi Bölümüne Tıklayarak, Profilinizde Kaç Profil Kredisi Var "TL" Bazında Karşınıza Çıkacaktır.

Not: Profil Kredisi Kazanmamış Veya Satın Almayan Üyelerimizin Profillerinde, Profil Kredisi Menüsü Gözükmez.

Resim İle Anlatım İçin Spoiler Tıklayın!

Spoiler

Zoiac

Zoiac

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 158 İleti
  • 0 Konu

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu
✓  En İyi Cevap

Excele not düşmüştük. Panel Hatası Yaşıyoruz Giye Tanımlı Değildi. Şimdi Tanımladık.

Zoiac

Zoiac

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 158 İleti
  • 0 Konu

Eyvallah dostum

Vinssss

Vinssss

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

sefa05

sefa05

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 98 İleti
  • 0 Konu
Hocam merhaba nasılsınız ben 10 günlük 10 film kredisi almak istiyorum iban alabilirmiyim acaba teşekkürler

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Hocam merhaba nasılsınız ben 10 günlük 10 film kredisi almak istiyorum iban alabilirmiyim acaba teşekkürler

Merhaba özel msj gönderildi.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı