İçeriğe git

Resim

Profil Kredisi Satış!

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Profil Kredisi Satın Al

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 12 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Merhaba Değerli Üyelerimiz.

• Profil Kredisi İle Film Satın Alıp Anında İndirebilir, Ve Mağazadaki Güzelliklerden Faydalanabilirsiniz. Profil Kredisi Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayın!

http://www.nostaljif...-kredisi-nedir/

• Linki Okuduktan Sonra Profil Kredisi Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip Olduğumuza Göre, Kimler Satın Alabilir? Nasıl Satın Alabilirsiniz Bu Konuda Bilgiler Vereceğim. Lütfen Aşağıdaki Anlatacaklarımı Dikkatlice Okuyunuz.

Profil Kredisini Kimler Satın Alabilir?

• Profil Kredisini, Sitemizdeki Normal Üyeler & Vip Üyeler, Satın Alabilirler.

Profil Kredisini Kimler Satın Alamaz?

• Kendilerine Ait İllegal Sitesi Olanlar Ve Sitelerde Yönetici,Moderatör Olan Kişi Ve Kişiler, Profil Kredisi Satın Alamazlar. Bu Kişiler Profil Kredisi Aldığı Taktirde, Tesbit Edilir Edilmez Banlanacaktır Ve Geri Ödeme Yapılmayacaktır.

Önemli Uyarı : Server, Vps, Vds Kullananlar Profil Kredisi Alamazlar. Alanlar İse Tesbit Edilip Banlanacaktır.

Bunun Dışındaki Her Üyemiz Profil Kredisi Alabilir.

Profil Kredisini Nasıl Satın Alabilirim?

• Profil Kredisi Satın Almadan Önce, Ödeme Yapmak Zorundasınız. 4 Adet Ödeme Seçeneğimiz Mevcuttur. Size Uygun Olan Seçeneklerden Bir Tanesi İle Ödeme Yapabilirsiniz.

• Seçenek: Garanti Bankası, En Para, İng Bank / EFT
  • Seçenek: PTT Posta Çeki

Banka Hesap Numarası / EFT Ve PTT Posta Çeki Bilgilerimizi Almak İçin;

• Alternatif Yol: Buraya Tıklayarak Bana Özel Mesaj Gönderip Ödeme Bilgilerini Alablirsiniz.
  • Alternatif Yol: Skype profile_skype.gif  nostaljifilmindir Skype Adresimizi Ekleyerek Online Görüşebilir Ve Bilgilerimizi Alabilirsiniz.
  • Alternatif Yol: Email: gmail.png  nostaljifilmindir@gmail.com Email Adresimize Email Göndererek Bilgilerimizi Alabilirsiniz.

Skype Adresimizi Ekleyerek Online Görüşebilir Ve Bilgilerimizi Alabilirsiniz.

Profil Kredisi Fiyatları Ne Kadar?

Profil Kredisinin Güncel Fiyatlarını Aşağıdaki Tablodaki Gibidir.

Profil-Kredisi-Fiyat.PNG

Lost72

Lost72

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 178 İleti
  • 1 Konu

Öncelikle bu nadide siteye vip üye olup, profil kredisi almayı düşünen veya düşünmeyen arkadaşlara, profil kredisi alıp, o nadide filmleri izleme şansına sahip biri olarak şunu söylemek isterim; Tüm vip üyesi arkadaşlar ve vip üyesi olmayan ama üye olan arkadaşlar, internette bile ulaşılmazı imkansız, doğal olarak Türkçe altyazısı bile olamayan eşi bulunmaz filmlere ulaşmak için, daha fazlasına sahip olmak için bir nevi destek olarak da verdiğimiz vip üyeliğinin dışında, profil kredi sistemine de canı gönülden destek olmalıyız diye düşünüyorum. Bu hem siteye verilen desteği hem daha güçlü kılacak ve böylelikle doğal olarak o bulunması zor filmlerin hem sayısının artmasına hemde kalitesinin artmasına neden olacaktır. Bu davaya baş koyan arkadaşlara desteği hep birlikte verelim, verelim ki hem onların verdikleri bu hizmet karşılığında ki sıkıntılarını hafifletelim hemde sitemizi daha güçlü hale getirelim. Bunun da tek yolu vip üyeliğine ilaveten satın alacağımız profil kredisiyle mümkündür. Vermeden almak sadece Yüce ALLAH'a mahsusdur. Her hizmetin bir bedeli olmalıdır ve başarılı işler ödüllendirilmelidir. Bu site ve bu siteyi vücuda getiren neferler yaptıkları bu başarılı işlerle ödüllendirilmeyi haketmektedirler. Ödüllendirmede vip üyelik ve profil kredisi almakla olacaktır. Ben ''Mutant'' filmini satın aldım. Aldığıma da çok seviniyorum çünkü bu filmi internette araştırırsanız ne Türkçe altyazısının var ne de Türkçe dublajının olmadığını göreceksiniz. Bu arkadaşlar emek vererek bu filmi Türkçe dublajlı olarak sizlere, bizlere sunmaları hakikaten büyük bir lütufdur. Gelelim işin teknik kısmına; Arkadaşlarımız bu filmde mükemmel bir ses temizleme işlemi yapmışlar ve ayrıca  tek sesli olan ses kanalını da yine mükemmel bir çalışmayla stereo haline getirmişler. Bu durum filmi izlerken, filmden aldığınız zevki en uç noktalara taşıyor. İşte bu ayrıcalığı daha fazla filmde yaşayabilmek için destek vermemiz şarttır. Karşılığında ise ödülünüz parayla kıyaslanamayacak kadar büyük olacaktır..  

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Öncelikle bu nadide siteye vip üye olup, profil kredisi almayı düşünen veya düşünmeyen arkadaşlara, profil kredisi alıp, o nadide filmleri izleme şansına sahip biri olarak şunu söylemek isterim; Tüm vip üyesi arkadaşlar ve vip üyesi olmayan ama üye olan arkadaşlar, internette bile ulaşılmazı imkansız, doğal olarak Türkçe altyazısı bile olamayan eşi bulunmaz filmlere ulaşmak için, daha fazlasına sahip olmak için bir nevi destek olarak da verdiğimiz vip üyeliğinin dışında, profil kredi sistemine de canı gönülden destek olmalıyız diye düşünüyorum. Bu hem siteye verilen desteği hem daha güçlü kılacak ve böylelikle doğal olarak o bulunması zor filmlerin hem sayısının artmasına hemde kalitesinin artmasına neden olacaktır. Bu davaya baş koyan arkadaşlara desteği hep birlikte verelim, verelim ki hem onların verdikleri bu hizmet karşılığında ki sıkıntılarını hafifletelim hemde sitemizi daha güçlü hale getirelim. Bunun da tek yolu vip üyeliğine ilaveten satın alacağımız profil kredisiyle mümkündür. Vermeden almak sadece Yüce ALLAH'a mahsusdur. Her hizmetin bir bedeli olmalıdır ve başarılı işler ödüllendirilmelidir. Bu site ve bu siteyi vücuda getiren neferler yaptıkları bu başarılı işlerle ödüllendirilmeyi haketmektedirler. Ödüllendirmede vip üyelik ve profil kredisi almakla olacaktır. Ben ''Mutant'' filmini satın aldım. Aldığıma da çok seviniyorum çünkü bu filmi internette araştırırsanız ne Türkçe altyazısının var ne de Türkçe dublajının olmadığını göreceksiniz. Bu arkadaşlar emek vererek bu filmi Türkçe dublajlı olarak sizlere, bizlere sunmaları hakikaten büyük bir lütufdur. Gelelim işin teknik kısmına; Arkadaşlarımız bu filmde mükemmel bir ses temizleme işlemi yapmışlar ve ayrıca  tek sesli olan ses kanalını da yine mükemmel bir çalışmayla stereo haline getirmişler. Bu durum filmi izlerken, filmden aldığınız zevki en uç noktalara taşıyor. İşte bu ayrıcalığı daha fazla filmde yaşayabilmek için destek vermemiz şarttır. Karşılığında ise ödülünüz parayla kıyaslanamayacak kadar büyük olacaktır..  

filmin temiz sesini sevdiğinize sevindim. Allah sizden razı olsun bu mantıkta olursanız 70 lerde 80 lerde hatta 90 larda ki tüm oynamış trye girmiş kasetleri yeniden canlandıracağız inşallah bu ekip sayenizde yıkılmaz

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

öncelikle ilginize teşekkür ederim.bende nostalji ailesine daha iyi hizmet verebilmek için son sistem kayıtlar ile çoğu sesi temizlemeye bile gerek duymadan çekeceğim inşallah...

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

filmin temiz sesini sevdiğinize sevindim. Allah sizden razı olsun bu mantıkta olursanız 70 lerde 80 lerde hatta 90 larda ki tüm oynamış trye girmiş kasetleri yeniden canlandıracağız inşallah bu ekip sayenizde yıkılmaz

paşa nostalji aleminin paşa sı sana ve sitedeki değerli yöneticilerimize bana olan manevi desteğiniz için şükranlarımı sunarım...

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

Bizlere bu güzel filmleri hazırlayan ve sunan arkadaşlara peşinen çok teşekkürler. Bizlere Profil kredisiyle sunulan filmler özel, dublajlısı bulunamayan bazılarının alt yuazısı dahi yok bunlar için az da olsa bir katkımızın olması normal nerdeyse bir sinema bileti karşılığı arşivimize bu güzel filmleri katıyoruz emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkürler.  

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Bizlere bu güzel filmleri hazırlayan ve sunan arkadaşlara peşinen çok teşekkürler. Bizlere Profil kredisiyle sunulan filmler özel, dublajlısı bulunamayan bazılarının alt yuazısı dahi yok bunlar için az da olsa bir katkımızın olması normal nerdeyse bir sinema bileti karşılığı arşivimize bu güzel filmleri katıyoruz emeği geçen arkadaşlara tekrar teşekkürler.  

türkiyede bazı şeyler değişicek bu beyinler bizimle olduğu sürece bizim bileğimiz bükülmez

serdinç

serdinç

Kameraman

• Üye
  • 218 İleti
  • 0 Konu

Bu nadide filmleri bulup bize ulaştıran nostaljifilm ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, Ben de Bullet for the general (1966) filmini satın aldım  ve film arşivime kattım arkadaşlar.filmin sesi temizlenmiş ve 720p yapılmış..Bizler için film izlemek ve arşivlemek ayrı bir zevk. Emin olun ki emeklerinin karşılığı bu değil, video kasetlerin toplanıp tek tek seçilmesi v.s videolarını sizlerde izlemişsinizdir ama en azından film satış bölümünden film alıp sitenin maliyetlerine katkıda bulunmak gerekir.Çünkü bazı emeklerin değeri parayla kıyaslanamaz...Sitenin devamlılığı için destek olalım arkadaşlar.

ahmetkan

ahmetkan

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 188 İleti
  • 0 Konu

Avantaj Paketi olan 29 TL pakete vip üye olduğumda 50 Tl satış fiyatı olan 1 adet The Hyena 1997 filmini hediye olarak alabilirmiyiz.Yoksa bunun için ayrı ödeme mi yapmamız gerekir.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Avantaj Paketi olan 29 TL pakete vip üye olduğumda 50 Tl satış fiyatı olan 1 adet The Hyena 1997 filmini hediye olarak alabilirmiyiz.Yoksa bunun için ayrı ödeme mi yapmamız gerekir.

hayır alamıyorsunuz.   ekstradan ödeme yapmanız lazım.

hasan1970

hasan1970

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 270 İleti
  • 0 Konu

desekkurler

Coşkun Gönte

Coşkun Gönte

Yeni Üye

• Üye