İçeriğe git

Resim

Film Satış Bölümü Nedir?

* - - - - 2 Oy Kullanılmış Film Satış Nedir Neye Yarar

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Merhaba Değerli Üyelerimiz.

Sitemizin En Güzel Özelliklerinden Biriside Film Satış Bölümüdür. Sizlere Aşağıda Film Satış Bölümü Hakkında Bilgiler Vereceğim. Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!

Film Satış Bölümü Nedir?

Film Satış Bölümü, Ekibimizin Elindeki Filmlerden Bulunması Mümkün Olmayan Bir Çok İnsanın Aradığı, Çok Değerli Nostalji Filmlerin Ücretli Olarak İndirmeye Sunulduğu Bir Bölümdür.

Film Satış Bölümünün Üyelerimize Faydası Nedir?

Film Satış Bölümünde Üyelerimiz, Yıllardır Aradığı Ve Bulamadığı Filmleri Bulabilir, Anında Satın Alabilir. Satın Aldığında Anında İndirip, İzleyip Arşivine Katabilir.

Film Satış Bölümünden Nasıl Film Satın Alıp İndirebilirim?

Film Satış Bölümünden Film İndirmek İçin Şu 2 Adımı Gerçekleştirerek Film İndirebilirsiniz.

1. Profil Kredisi Satın Alarak Profilinize İşlenen Gerçek Para İle Film Satın Alabilir, Anında İndirip İzleyebilirsiniz. (Resimli Anlatım İçin Tıkla)
  2. Paypal Hesabınız Var İse, Film Satış Bölümünden İstediğiniz Filmi Paypal Hesabınız İle Satın Alabilir, Anında İndirip İzleyebilirsiniz.

Film Satış Bölümünden Kimler Film Satın Alıp İndirebilir?

Sitemizdeki Tüm Normal Üyeler, Vip Üyeler Film Satış Bölümünden Film Satın Alıp İndirebilir.

Yukarıda Film Satış Bölümü Hakkında Temel Bilgileri Sizlerle Paylaştım. Bu Sistemi Dünyada Kullanan Hiç Bir Film Sitesi Yoktur. Sanırım Biz İlk Olacaz Tıpki Fimlerimiz Gibi, Nette İlk!!! ;)

Hadi Hayırlı Olsun :)

crazybeau

crazybeau

Dublör

• Üye
  • 130 İleti
  • 3 Konu

Nobbyy üstadım bu filmler  genelde daha önce istekde bulunulan ve bulunması zor ve zaman alan filmler olacak,yazdıklarınızdan bunu anlıyorum,peki elimizde hemen açılacak paylaşılmamış böyle bir arşivmi var ?...

Yada üyelerden alınacak isteklere bakılarakmı bu katagori düzenlenecek,çünkü böyle bir durum oluşursa benim aradığım yüzlerce film var arayıpda bulamadığım...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Nobbyy üstadım bu filmler  genelde daha önce istekde bulunulan ve bulunması zor ve zaman alan filmler olacak,yazdıklarınızdan bunu anlıyorum,peki elimizde hemen açılacak paylaşılmamış böyle bir arşivmi var ?...

Yada üyelerden alınacak isteklere bakılarakmı bu katagori düzenlenecek,çünkü böyle bir durum oluşursa benim aradığım yüzlerce film var arayıpda bulamadığım...

Tabiki Elimizde Çok Büyük Özel Arşivimiz Var. Kasetinin Tanesine 200TL Fiyat Biçilen Sunumlarımız Var. Onları Satış Bölümünde Sunmayı Düşünüyoruz.

Üyelerin İsteklerine Göre Düzenlenmeyecektir. Misal Bir Üye Vip İstek Bölümüne Sıradan Bir Film İsteğinde Bulundu, Bizde Gidip O Filmi Satış Bölümünde Hemen Açıp, Üyeye Emri Vaki Yaparak Gibi Satın Almaya Zorlamayacağız. Bu Hem Bize, Hemde Sitemize Yakışmaz.

Açılacak Filmler Tamamen  Adminlerin Ön Gördüğü Filmler Olacaktır.

Tabi Şununda Altını Çizeyim Üyelerimizin Yıllardır Aradığı Filmleri Biz Bulmak Zorunda Değiliz.Yani Bir Üye Profil Kredisi Alıp, "Neden İstediğim Filmi, Film Satış Bölümünde Açmıyorsunuz" Gibi Emri Vaki Cümle Kuramaz Bize.  Bu Hayal İle Hiç Bir Üye Yaşamasın :)

crazybeau

crazybeau

Dublör

• Üye
  • 130 İleti
  • 3 Konu

O zaman film satış bölümünde satışa çıkacak filmleri sabırsızlıkla bekliyoruz üstadım,mutlaka istediğim filmleri bu yeni uygulamada fazlası ile bulacağıma inanıyorum şimdiden teşekkür ederim.

crazybeau

crazybeau

Dublör

• Üye
  • 130 İleti
  • 3 Konu

Nobbyy üstadım bu yeni uygulama ne zaman başlayacak,şimdiden meraklanmaya başladım yıllarca aradığım video kaset döneminin filmlerini arşivime katmak gerçekten harika olacak.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Nobbyy üstadım bu yeni uygulama ne zaman başlayacak,şimdiden meraklanmaya başladım yıllarca aradığım video kaset döneminin filmlerini arşivime katmak gerçekten harika olacak.

Uygulmama Başladı Ama Sizlerden İlgi Göremiyoruz :)

crazybeau

crazybeau

Dublör

• Üye
  • 130 İleti
  • 3 Konu

Uygulmama Başladı Ama Sizlerden İlgi Göremiyoruz :)

Beklediğim filmlerden bir tanesini satışta görsem sen ilgiyi gör usta :D

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Beklediğim filmlerden bir tanesini satışta görsem sen ilgiyi gör usta :D

Umarım İlerde Görürsünüz :)

hasan1970

hasan1970

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 270 İleti
  • 0 Konu

lee van cleef altın pesınte fılmmı yanırlarsanız cok memnun olurum

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

lee van cleef altın pesınte fılmmı yanırlarsanız cok memnun olurum

isteklerinizi lütfen  vip istek bölümüne açınız.

http://www.nostaljif...um/4-vip-istek/

hasan1970

hasan1970

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 270 İleti
  • 0 Konu

desekkurler

hepkartal

hepkartal

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 29 İleti
  • 4 Konu

terminator 2 vhs ses ile satışa çıkacak galiba.

sabırsızlıkla bekliyorum.

werther

werther

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.151 İleti
  • 0 Konu

Çok teşekkürler.

Gerçek bir koleksiyoncu değer bilir ve değeri var edenlerin emeğini onlardan esirgemez.

Gece Geçidi filmiyle  ilk satın almayı gerçekleştiriyorum.

İmkanlar ölçütünde devamı da gelecek.

Sağ olun. 

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Çok teşekkürler.
Gerçek bir koleksiyoncu değer bilir ve değeri var edenlerin emeğini onlardan esirgemez.
Gece Geçidi filmiyle  ilk satın almayı gerçekleştiriyorum.
İmkanlar ölçütünde devamı da gelecek.
Sağ olun. 

Teşekkürler Üstadım. Sizin gibi Filme değer veren kolleksiyoncu takipcilerimizin olması bizi çok sevindiriyor. Malum yaptığımız işte sektör geleceğe, biz geçmişe gidiyoruz.. Bu yüzden bize destek olarak daha nice açılmamış filmleri gün yüzüne hepberaber çıkartalım.

werther

werther

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.151 İleti
  • 0 Konu

"Marifet iltifata tabidir iltifatsız marifet zayidir."

Affedilmeyen ve İz Peşinde filmlerini satın alarak ve VİP üyelik kampanyanıza ek destekte bulunarak şimdilik maddi imkanımın el verdiği nihai noktaya geldim.

İlerleyen aylarda sizlere destek vermeye devam edeceğim.

Sağ olun, var olun.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı