İçeriğe git

Duyuru

Nostaljiyi Türkiye'ye Kazandıran Salih Altındemir Vefat Etmiştir.

Resim

Vip Üyelik Başvuru!

* * * * - 6 Oy Kullanılmış Vip Üyelik Başvuru Müracat Vip Üye Olmak

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 52 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

Genel

Merhaba Değerli Üyelerimiz.
Sizlere  Vip Üye  Olmanız İçin Gerekli 5 Adet Öneri Sunacağım.

• Sitemiz Türkiyenin Nostaljideki 1 Numaralı Sitesi Ve Göz Bebeğidir İsmindende Anlıyacağınız Üzere.
  • Sitemizdeki Filmler 1930lardan 2005'li Yıllara Kadar çıkartılmış Ve Vizyona Girmiş Vhs & Beta Kasetlerini Tozlu Pas Tutmuş Depolardan Çıkartıp Özel Araç Ve Gereçlerimizle RİP, SES & SENKRON, Yapılarak HD Kalitesinde Sizlere Sunulacak Hale Getirmekteyiz. Bir Kaseti Sunulur Hale Getirmek Ortalama 3 Günümüzü Almaktadır. (Buda Yaptığımız İşin, Diğer Siteler Gibi Kopyala Yapıştır Yapmaktan İbaret Olmadığını Göstermektedir.)
  • Sitemizdeki Filmleri Ve Sunumları Bırakın İnternette, Türkiyenin En Büyük Şehirlerinde İstanbul, Ankara, İzmir Gibi Metrolpollerde Bile Bulmanız Mümkün Değildir! Buda Bizim Sitemizin Farkını Ve Kaynak Site Olduğumuzu %100 İspatlamaktadır. Böylece Vip Üye Olarak Müzelik Devasa Değerli Filmlerimizi Ve Sunumlarımızı Arşivinize Katabilir, Gelecek Nesillere Bırakabilirsiniz.
  • Vip Üye Olarak Sunumlarımızı Kendi Özel Sunucumuzda Barındırdığımız İçin, Tek Link Olarak Hat Hızınızın Desteklediği Maksimum İndirme Hızında İndirebilirsiniz. (Kredili Sistem Kullanan Vip Üyeler Maksimum 500kb/sn İndirebilirler.)
  • Kaynak Site Olduğumuz İçin Sunumlarımızı, Vip Üyelik Adı Altında Sizlere İndirme İmkanı Sunarak Sağlıyoruz. Bu Yüzden Ötürü, Vip Üye Olmadan Bu Müzelik Devasa Arşivimizdeki Filmlere Kavuşmanız Mümkün Değildir.

Kimler Vip Üye Olamaz?

•  
  • Kendilerine Ait Film Site Sahipleri Ve Herhangi Bir Sitede Personel Olarak Görev Yapanlar (Mod, Admin) Vip Üye Olamaz!
  • Upload Yaparak Paylaşım Yapanlar Vip Üye Olamaz!
  • HDD Dolumu Yapıp Sağda Solda Film Satan Kişiler Vip Üye Olamaz!
  • FlashGet İle İndirme Yapanlar Vip Üye Olamaz!
  • Server, Vps, Vds Kullananlar Vip Üye Olamazlar!

Yukarıdaki Nitelikleri Taşıyan Kişiler, Vip Üyelik Aldıkları Dakika Üyelikleri İptal Edilecektir. Ve Kesinlikle Geri Ödeme Yapılmayacaktır.
Bunun Dışındaki Her Üyemiz Vip Üye Olabilir.

• 3 Aylık, 6 Aylık, 1 Senelik Üyelere Verilen Filmler Hakkında Bilgilendirme!
  • Sitemizde Şuanda Normal Vip Üyelerimize Verilen İndirilebilir Film Miktarı 2.200' den Fazladır.
  • Bazı Filmler İse 3 Aylık, 6 Aylık, 1 Yıllık Vip Üyelere Verilmektedir. Bu Filmleri 1 Aylık Vip Üyelik Alanlar İndiremezler.

Bunun Sebesi İse Şudur;

•  
  • Bazı Filmlere Bizler Adet Olarak 30, 40, 50, 100, 200 TL Verdiğimiz, Ve Sitemizde Açtığımız İçin O Filmleri Tüm Üyelere Vermek İstemiyoruz.
  • Yüksek Bütçe İle Satın Alınan Filmleri Sitemizde Yayımladığımızda, Yönetimin Kararı İle 3 Aylık, 6 Aylık, 1 Yıllık Vip Üyelere Veriyoruz.
  • 3 Aylık, 6 Aylık, 1 Yıllık Üyelere Verilen Film Miktarı İse Şuan İçin 110+ Üzeridir. Vip Üyelik Alırken Lütfen Filmleri Kontrol Ediniz. İstediğiniz Filmler Kaç Aylık Vip Üyelik İstiyor Bunu Görüp, Vip Üyeliğinizi Ona Göre Almanızda Fayda Bulunmaktadır.

Nasıl Vip Üye Olabilirim?
Vip Üye Olmanız İçin Öncelikle SMS Onaylı Üye Olmalısınız. Ve Daha Sonra Ödeme Yapmak Zorundasınız. 3 Adet Ödeme Seçeneğimiz Mevcuttur. Size Uygun Olan Seçeneklerden Bir Tanesi İle Ödeme Yapabilirsiniz.

Paypal, Garanti Bankası / EFT Ve PTT Posta Çeki Bilgilerimizi Almak İçin;

• Alternatif Yol: Buraya Tıklayarak Bana Özel Mesaj Gönderip Ödeme Bilgilerini Alablirsiniz.
  • Alternatif Yol: Skype profile_skype.gif  nostaljifilmindir Skype Adresimizi Ekleyerek Online Görüşebilir Ve Bilgilerimizi Alabilirsiniz.
  • Alternatif Yol: Email: email.jpg  vipolmakistiyorum@hotmail.com Email Adresimize Email Göndererek Bilgilerimizi Alabilirsiniz.

V.İ.P Üyeliğin Fiyatları Ne Kadar?

Vip Üyeliğin Güncel Fiyatlarını Aşağıdaki Tablodaki Gibidir.

modern-fiyatlarplus.gif

İyi Forumlar.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

Vip Üyelik Notu Eklenmiştir.

İyi Forumlar.

FadingShades

FadingShades

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 73 İleti

Sayfanızı google'da "vhs & beta kaset satışı yapan kimse var mı" diye arama yaparken tesadüfen buldum. Uzun zamandır aradığım, bulamayacağıma neredeyse emin olduğum filmleri buldum.  Özel bir emek var ve VIP üyelik sistemini kesinlikle hak ediyor! Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 

Skype üzerinden teknik destek içinde ayrıca teşekkür ederim. :D

herkese iyi seyirler...

mumubi

mumubi

Anası Bozuk Üye

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 122 İleti

paypal ödeme nasıl yapılacağına dair bir not göremiyorum ( Var olabilir ama nerede)

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

paypal ödeme nasıl yapılacağına dair bir not göremiyorum ( Var olabilir ama nerede)

Mağazadan Paypal İle Vip Üye Olabilirsin. Ama Resimli Anlatım Yok. Yakında Koycam :)

megalanya

megalanya

Üye

• Banned
  • Pip*
  • 6 İleti

Payza veya Neteller ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

Payza veya Neteller ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Hayır Sadece Paypal, Banka Ve Posta Çeki.

hepkartal

hepkartal

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 29 İleti

paybal ile ödeme yaptıktan ne kadar sonra vip üyeliğimiz aktif ediliyor?

Sirius77

Sirius77

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 790 İleti

yukarda bulunan msn yada skpe ne kullanıyorsanız ekleyin  lütfen gereken bilgiyi nobbyy  admin  verir

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

Üyeliğiniz Aktifleşmiştir. Hayırlı Olsun.

suadnost

suadnost

Seyirci

• Üye
  • 69 İleti

teşekkürler

cakiradali

cakiradali

Seyirci

• Üye
  • 66 İleti

Selim Hocam Selamlar,

17.50 itibarıyla 2 aylık VIP üyelik için 53,50 TL ödemeyi gerçekleştirdim. Emeklerinize şimdiden teşekkür ederim.

ertaç önal

ertaç önal

Üye

• SMS Onaysız
  • Pip*
  • 1 İleti

BEYEFENDİ, VIP ÜYELİK İÇİN BAŞVURDUM.

İNTERNETTEN EFT İLE BANKA HAVALESİ GNDERMEK İSTEDİM AMA İBAN NUMARANIZ İNTERNETTEKİ BANKANIN İBAN KUTUSUNA SIĞMADI.

HESAP NUMARASINA GÖNDERMEK İSTEDİM AMA GARANTİ BANKASININ HANGİ ŞUBESİ OLDUĞUNU YAZMAMIŞSINIZ.. DOLAYISIYLA ONU DA YAPAMADIM.

NİCK ADIM: ERTACONAL

ERTAÇ ÖNAL

Konu ertaç önal tarafından 24 Aralık 2013 - 05:19 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

BEYEFENDİ, VIP ÜYELİK İÇİN BAŞVURDUM.

İNTERNETTEN EFT İLE BANKA HAVALESİ GNDERMEK İSTEDİM AMA İBAN NUMARANIZ İNTERNETTEKİ BANKANIN İBAN KUTUSUNA SIĞMADI.

HESAP NUMARASINA GÖNDERMEK İSTEDİM AMA GARANTİ BANKASININ HANGİ ŞUBESİ OLDUĞUNU YAZMAMIŞSINIZ.. DOLAYISIYLA ONU DA YAPAMADIM.

NİCK ADIM: ERTACONAL

ERTAÇ ÖNAL

Merhaba Ertaç Bey. Size Özel Mesaj Gönderdim. Profilnizden Görebilirsiniz. Mesaj İçeriğinde Gerekli Bilgiler Bulunmaktadır.

crowim

crowim

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 96 İleti

selam dekontu e-mail adresinize gönderdim teşekkür ederim iyi çalışmalar

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

selam dekontu e-mail adresinize gönderdim teşekkür ederim iyi çalışmalar

1 Yıllık Vip Üyeliğiniz Aktif Olmuştur. Hayırlı Olsun :)

yenicami

yenicami

Üye

• Üye
  • 1 İleti

selam ben kıbrıstan yenicami kıbrıslı olduğum için kredi kartı mastercard ile vip üyelik alma imkanımız varmı veya TC dışından kredi kartı ile satış imkanı başlatabillirseniz sevinirim. tekekkür ederim.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

selam ben kıbrıstan yenicami kıbrıslı olduğum için kredi kartı mastercard ile vip üyelik alma imkanımız varmı veya TC dışından kredi kartı ile satış imkanı başlatabillirseniz sevinirim. tekekkür ederim.

Merhaba hoşgeldiniz Üstadım.  Yurtdışından ödeme alamıyoruz çünki banka hesap numaralarımız TC İçinden Gönderim Sağlamakta.

Size Alternatif Önerim Şudur

Bu Adresten Paypal Açınız,

https://www.paypal.c...ebapps/mpp/home

Kullandığınız kredi kartını tanımlayınız, ve hesabınızı teyit etmesi için 2tl veya 5tl çekip sonra yeniden iade edecektir. Maksat teyit. 

Sonra paypal işlemini hallettiğinizde bize paypal ile vip üye olabilirsiniz.  Kredi kartınızdan paypala para çekersiniz ve paypal bakiyenizi kullanırsınız..

%100 güvenlidir.  Dünyanın Tek Ve En Büyük Sanal Bankasıdır. Ve Bir Çok Üyemiz Paypal ile bize ödeme yapmaktadır.

Söylediklerimi Uygulayın, Gelişmelerden Beni Haberdar Ediniz.

Saygılar.

yilmazcx

yilmazcx

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 3 İleti

şim ben paypaldan 1 aylık vip üyelik aldım ücretini ödedim. vip üyeliğim nezaman başlayacak bilgi verirseniz sevinirim.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.840 İleti

şim ben paypaldan 1 aylık vip üyelik aldım ücretini ödedim. vip üyeliğim nezaman başlayacak bilgi verirseniz sevinirim.

Vip Üyeliğiniz Aktif Edilmiştir. Hayırlı Olsun...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı