İçeriğe git

Resim

Zor Aşk - Gigli (2003) DVDRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

- - - - - Ben Affleck Terry Camilleri David Backus Lenny Venito Robert Silver Luis Alberto Martínez Justin Bartha Jennifer Lopez Christopher Walken Todd Giebenhain

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

filmkapakpsd.png

Zor Aşk -  Gigli (2003) DVDRip - Türkçe Dublaj -NFSG

IMDb.gif

http://www.imdb.com/title/tt0299930/

-Filmin Konusu-

Gigli'de Ben Affleck, ana karakter olan "Larry Gigli"yi canlandırmaktadır. Filmde Gigli, ünlü bir savcının zihinsel engelli erkek çocuğu Brian'ı(Justin Bartha) kaçırmakla görevlendirilir.  Larry Gigli'nin verilmiş olan görevi kendi başına yürütemeyeceğini düşünen patronları, Gigli'ye yardım etmesi için aynı görevlerde kullanılan bayan gangster Ricki'yi (Jennifer Lopez) gönderir. Başlangıçta Larry Gigli, bir kadınla yapılacak çalışma planı fikrinden hoşlanmaz, ancak zaman geçtikçe iki karakter birbirine ilgi duymaya başlayan Affleck ve Lopez arasında romantik bir ilişki başlar. Bir yandan da yavaş yavaş Brian'a acıyan ve ona sempati duymaya başlayan Larry Gigli moron ve duygusuz kötü adam kişiliğinden normal, sıradan bir insana dönüştüğünü farkeder...

ekranresmi.png

pexc.jpg

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

emegesaygi.gif

bahir

bahir

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 130 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

sigmaepsilon

sigmaepsilon

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.128 İleti
  • 1 Konu

Teşekkür ederim

yuma

yuma

Dublör

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 109 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

ben affleck,jennifer lopez'den 12 yıllık bir yapıt, tşkler nobbyy hocam,ellerine saglık.

fatihsultan53

fatihsultan53

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 442 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler.

Benzer Konular, Anahtar Kelimeler & Etiketler: Ben Affleck, Terry Camilleri, David Backus, Lenny Venito, Robert Silver, Luis Alberto Martínez, Justin Bartha, Jennifer Lopez, Christopher Walken, Todd Giebenhain

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı