İçeriğe git

Resim

Kim (1950) Dvdrip Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

- - - - - Errol Flynn Dean Stockwell Paul Lukas Robert Douglas Thomas Gomez Cecil Kellaway

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 41 yanıt gönderildi

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

rh49.png

Kim (1950) Dvdrip Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

IMDb.gif

http://www.imdb.com/title/tt0042644/

Yapımı : 1950 - USA

Tür : Macera , Dram , Aile

Süre: 113 Dak.

Yönetmen :   Victor Saville

Oyuncular :     Errol Flynn, Dean Stockwell, Paul Lukas 

Senaryo :      Leon Gordon (screenplay), Helen Deutsch (screenplay)

ekranresmi.png

khx6.jpg
jg5k.jpg
phbh.jpg
0z63.jpg
ph2e.jpg
rwy2.jpg
vhi6.jpg
yhoi.jpg
67t7.jpg
nq5w.jpg

dowload.gif

doldur.gif

SES DUBLAJUZMANI SENKRON EMCE CANBAY

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

emegesaygi.gif

oreh

oreh

Kıdemli Üye

• Üye
  • 38 İleti
  • 0 Konu

Mükemmel paylaşım emeğinize sağlık teşekkürler....

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

çok aranılan bir filmdi, sanırım dbmaster usta da arıyordu, errol flynn'i de çok severim çok sağol dublaj uzmanı çok sağol emce canbay, artık sahalara dönmeliyiz

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler..Yine damardan....

relaxol

relaxol

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 265 İleti
  • 0 Konu

yapımda,yayında ve paylaşımda emeği geçen tüm üstadlara teşekkür emeklerine sağlık saygılar...

______________________________________________________________________________________________________

DÜNYADA HİÇ KİMSE HİÇBİRŞEYİ DAHA KÖTÜ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ,
BİR MALIN SADECE FİYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ KABUL ETMEKTİR

prenspers

prenspers

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 341 İleti
  • 0 Konu

çok sağolun

Meryemus

Meryemus

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 658 İleti
  • 0 Konu

ellerinize beyninize sıhhat versin her zaman sizinleyim biraz toparlanayım 1 yıl daha uzatacağım üyeliğimi ve her zaman sizinleyim allahın izniyle

kesebir

kesebir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 536 İleti
  • 0 Konu

Emce Canbay hocam,tek kelimeyle harikasınız.Tabiki tüm ekip olarak.Nostaljinin kralını bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.Şarap gibi yıllanmış böyle filmleri paylaştığınız sürece vip üyeliğimi tekrar tekrar uzatırım.Ve vip üye olmayanlara da bir an önce vip üye olmalarını tavsiye ederim.Saygılar.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

ellerinize beyninize sıhhat versin her zaman sizinleyim biraz toparlanayım 1 yıl daha uzatacağım üyeliğimi ve her zaman sizinleyim allahın izniyle

Teşekkür Ederiz Meryem Hanım. Sizler Desteklerinizi Esirgemedikce, Bizler Bu Güzel Nostalji Filmleri Açmaya Devam Edeceğiz. Unutmayın! Sizlerin Destekleri İle Sitemizi Online Tutuyoruz..

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Emce Canbay hocam,tek kelimeyle harikasınız.Tabiki tüm ekip olarak.Nostaljinin kralını bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.Şarap gibi yıllanmış böyle filmleri paylaştığınız sürece vip üyeliğimi tekrar tekrar uzatırım.Ve vip üye olmayanlara da bir an önce vip üye olmalarını tavsiye ederim.Saygılar.

Teşekkür Ederiz Kesebilir Bey. Sizlerinde Desteklerini En İyi Şekilde Bekliyoruz.

Saygılar.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

çok aranılan bir filmdi, sanırım dbmaster usta da arıyordu, errol flynn'i de çok severim çok sağol dublaj uzmanı çok sağol emce canbay, artık sahalara dönmeliyiz

Üstad Uzun Zamandır Sesin Soluğun Çıkmıyordu. Hoşgeldin (: Seni Tekrar Online Görmek Güzel B)

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

bu tarz filimleri görünce cocukluğum geldi ozamanlar trtde zorlu ikili dizisi oynuyordu  okadar cok hosuma gidiyorki eski video kaset seslendirmesi cok güzel oluyor sizlerden allah razı olsun resmen piyasada arasan bulamasın. bize güzel filimler sunduğunuz için emce canbaya tessekkür ederim..iyi calısmalar..

karatedo67

karatedo67

Kameraman

• Banned
  • Pip*Pip*Pip*
  • 274 İleti
  • 0 Konu

tşkler

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Link Eklenmiştir. İyi Seyirler..

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu
errol flynn'den 63 yıllık bir nostaljik yapım.emegi geçen herkese teşekkürler.1939 yapım olan kahramanlar diyarı ses ve görüntü bakımından süper olduguna göre,kim-1950 mutlaka iyidir.

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

sağol nobby usta.... ben de trt zamanından bu abimi çok severim, 4-5 tane filmini kaydettim, sesleri daha temiz olarak çekeceğine inandığım dublajcıdan bu sesleri bekliyoruz... ayrıca o filmlerin hepsini piyasaya verdim ama bir tanesi verilmemişti, o da don juan olmalı, onu hemen kaydederse seviniriz ve errol abinin filmlerine seri olarak devam ederiz ;)

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

sağol nobby usta.... ben de trt zamanından bu abimi çok severim, 4-5 tane filmini kaydettim, sesleri daha temiz olarak çekeceğine inandığım dublajcıdan bu sesleri bekliyoruz... ayrıca o filmlerin hepsini piyasaya verdim ama bir tanesi verilmemişti, o da don juan olmalı, onu hemen kaydederse seviniriz ve errol abinin filmlerine seri olarak devam ederiz ;)

Dublajcıdaki Kasetler Kısa Zamanda İşlenecek. İnan Vakit Bulamıyoruz. Çok Film Var. Ve Sayılı Senkroncu Var. :)

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

evet üstad doğru, ben dublajcının annesi olsma evden kovarım onu :) salon dahil heryer dolu ;) üstüne ben kaç kuut verdim, korkudan hemen kaçtım

dünyalı

dünyalı

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 190 İleti
  • 10 Konu

teşekkürler. harika bir film.

karatedo67

karatedo67

Kameraman

• Banned