İçeriğe git

Resim

Süper Jandarma Bluray Box Set Türkçe Dublaj

- - - - -

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 43 yanıt gönderildi

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

ly2l.png

İŞTE 1. FİLMDEN UFAK BİR ALINTI TANITIM

0rdm.png

5xz5.png

tlx9.png

5icl.png

SÜPER JANDARMA SERİSİ ELİMDE 1 YILDAN FAZLA SÜREDİR BULUNMAKTA LAKİN MEHMET ABİMİN DESTEĞİ İLE MÜKEMMEL KALİTEDE VE EKSİKSİZ SERİYİ BULDUĞUMDAN BERİ UZUN SÜREDEN BERİ BİRİLERİ AÇABİLCEKMİ DİYE O KADAR BEKLEDİM AMA

YİNE YİNE YİNE NOSTALJİNİN TEK HAKİMİ VE EGEMENLİĞİ ALTINDA BU FİLMİ BURDA BAYRAM HEDİYESİ OLARAK HEMDE BLURAY KALİTESİNDE EKSİKSİZ SUNACAĞIM

SENKRONLAR BANA AİTTİR MÜKEMMELDİR

SESLERİ ÇEKEN DUBLAJ UZMANINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

(İŞ YAPAN BİR ADMİNİMİZ DÜNYADAKİ TÜM SESLERİ HAKEDİYOR)

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Paşam ellerine sağlık.seriyi tamamladım derken sanırım Tropez karakolu eksikti onumu buldun ,teşekkürler.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Paşam ellerine sağlık.seriyi tamamladım derken sanırım Tropez karakolu eksikti onumu buldun ,teşekkürler.

6 FİLM BİRDEN HEPSİ TAMAM

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

3 tane vardı daha önce 6 mı yaptın helal olsun üstadım birtanesi bile yokken nette sen 6 tane tamamlamışsın harika.ne zaman eklersin üstad bayramda gelirmi

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

3 tane vardı daha önce 6 mı yaptın helal olsun üstadım birtanesi bile yokken nette sen 6 tane tamamlamışsın harika.ne zaman eklersin üstad bayramda gelirmi

hepsi gelicek kardeşim 6 sıda daha önceki 3 film kalitesizdi sesleri boğultu bunlar net aynı youtube da izlediğiniz gibi net

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Hepsi youtubedeki gibiyse mükemmel olur.görüntüde kalite zaten.bundan bir kaç sene evvel istanbulda **** **** pasajında bir videocu var şimdi duruyomu bilmiyorum .ozamanlar sormuştum abi sende süper jandarma lar varmı diye ohoo demişti bulsam ben alırım çok eski onlar bulamassın.gel görki ozamanlar bir tanesini ararken şimdi sen 6 sı birden var diyorsun.sayenizde gün yüzüne çıkmayan film kalmıycak gibi üstadım.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Hepsi youtubedeki gibiyse mükemmel olur.görüntüde kalite zaten.bundan bir kaç sene evvel istanbulda *****  pasajında bir videocu var şimdi duruyomu bilmiyorum .ozamanlar sormuştum abi sende süper jandarma lar varmı diye ohoo demişti bulsam ben alırım çok eski onlar bulamassın.gel görki ozamanlar bir tanesini ararken şimdi sen 6 sı birden var diyorsun.sayenizde gün yüzüne çıkmayan film kalmıycak gibi üstadım.

sen orayı nerden biliyorsun ki ?

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Arada alışveriş yapmışlığım vardı.Bülent abi senmisin yoksa:)

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Arada alışveriş yapmışlığım vardı.Bülent abi senmisin yoksa:)

alla alla heykel işinemi girdin sende

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

süper jandarmalar evet gerçekten etkileyici bulunmaz hint kumaşı niteliğinde,simdiden teşekkürler...

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Yok yav Bülent abi heykel işinemi girdiki kaset satıyodu en son kitapçı dükkanı felanda vardı sende oralardamısın

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Yok yav Bülent abi heykel işinemi girdiki kaset satıyodu en son kitapçı dükkanı felanda vardı sende oralardamısın

Evet benim mekan orası Çiçekpasajındayım ben ama sen kimsin çıkartamadım seni sen oraları biliyorsan arşivin boş değildir

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Hatırlayamassın ben ozamanlar edirnede ikamet ediyordum.seni mehmet diye bir arkadaş önermişti onunla gelmiştik beyoğlunda oturuyo oda.aslıhan pasajındaydın sen üst katta.senden ozamanlar terence hill bud spencer filmleri alıyodum ben Şimşek video:)

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

sen ozamanlar satıp kapatıcam felan diyodun

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Hatırlayamassın ben ozamanlar edirnede ikamet ediyordum.seni mehmet diye bir arkadaş önermişti onunla gelmiştik beyoğlunda oturuyo oda.aslıhan pasajındaydın sen üst katta.senden ozamanlar terence hill bud spencer filmleri alıyodum ben Şimşek video:)

Mehmet demek Mehmet A...N mı bu adam :D

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Aynen o :) tanıyosun zaten oda noldu bilmiyorum bayadır görmüyorum senin yanına geliyodur

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Aynen o :) tanıyosun zaten oda noldu bilmiyorum bayadır görmüyorum senin yanına geliyodur

sende skype varsa skype adresini ver görüşelim vay be burda buluşmak vardı demek

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Demek orda aslıhan pasajı demesem tanıyamıycaktım seni:)ben aktif sosyal siteler kullanmıyorum abi aslında face msn skyp gibi ama ama sen bana skype ni ver ben bugün açarım skype çabuk açılıyo sanırım .özel mesajdan gönder abi facede ver ekliyim seni.sende baya sağlam arşiv vardı dükkan komple kasetti değerlendirmek bugünlere kısmetti demek

MelodraM

MelodraM

Seyirci

• Üye
  • 97 İleti
  • 2 Konu

Senden il benim adım hiç himse filmini istemiştim Kanal 6 çekimi vaybe:)

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Demek orda aslıhan pasajı demesem tanıyamıycaktım seni:)ben aktif sosyal siteler kullanmıyorum abi aslında face msn skyp gibi ama ama sen bana skype ni ver ben bugün açarım skype çabuk açılıyo sanırım .özel mesajdan gönder abi facede ver ekliyim seni.sende baya sağlam arşiv vardı dükkan komple kasetti değerlendirmek bugünlere kısmetti demek

sen de diyordun ben arşivciyim falan western vardı sende özellikle yanlışmıyım ? hafızam beni yanıltmıyorsa...

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı