İçeriğe git

Resim

Susmayan Silah - September Gun (1983) VHSRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

* * * - - 2 Oy Kullanılmış Robert Preston Patty Duke Geoffrey Lewis Sally Kellerman David Knell Jacques Aubuchon Christopher Lloyd Jon Gries

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 25 yanıt gönderildi

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

laps.png

http://www.imdb.com/title/tt0086281/

vo3h.jpg

xxks.jpg

nf4p.jpg

uv7o.jpg

y9mk.jpg

l3yi.jpg

yz1b.jpg

hpru.jpg

mwpy.jpg

im0x.jpg

xza9.jpg6mo9.jpg

SES: DÜNYALI

KASET ÇEKEN : DUBLAJ UZMANI

SENKROn: MARMELAT

WESTERNCİYİZ DİYE YIRTINAN ÇARÇAKAL ORDUSU BUNADA SALDIRCAKTIR ANCAK

BİZİM GÖLGEMİZ OLURSUNUZ MİLYONLARCA FİLM ÇALSANIZ MİLYARLARCA FİLM AÇARIZ :D

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

dbmaster

dbmaster

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 659 İleti
  • 47 Konu

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

dünyalı

dünyalı

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 190 İleti
  • 10 Konu

işte güzel bir film daha. kaseti çeken Dublaj uzmanı üstadımıza ve senkronlayan marmelat üstada teşekkürler.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

link eklendi abilerim

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

dünyalı, dublaj uzmanı ve marmelat triosuna teşekkürler...

ÇAKAL: (Türk Dil Kurumu) (2.) Kurnaz, yalancı, düzenci, aşağılık kimse

kesebir

kesebir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 536 İleti
  • 0 Konu
Emeğigeçenlerin ellerine sağlık.Teşekkürler.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Film Güzel Paşa Eline Sağlık. Yazını Beğendim..

Bu tenekeler ile bizim bir sorunumuz yoktu. Taki o neksirdi denen sünnetsiz pezevenk Planetin filmlerini ve bizim filmlerimizi beleşe açıp bize laf sokana kadar.

Neksirde denen cenabet ile bizim ve planetin yaşadığı sorunu bunlar bilmediği için o teneke yüzünden kurunun yanında yaşda yanıyor.

Biz 4 senedir bu alemde Nostaljiyi zirveye getirdik. İnternet icat oldu olalı böyle şenlik görmedi bu alemde. Erkek olan yada dinazor daş..ğı gibi olan varsa çıksın karşımıza.  Hodri meydan..

Ama!  kalkıp vip olup, filmleri indirip, beleşe açması bizim için sorun değil.  zaten 1 sene içinde tüm filmleri ben beleşe açacam yeni projem kapsamında.

Ama! burada yapılan şey  bizim dostluğumuzu kazanıp, üyemiz olup, bizim filmlerimiz ile bize kafa tutmalarıdır.  Lan adamsanız eğer? açın nette ilk bizim kadar film?

Konu filmde değil. Konu erkeklik. Erkek olsaydınız zaten 1 film için bizleri karşınıza almazdınız.

Birde utanmadan yazmışlar ismimiz Türk' diye bize saldırıyor pkk'lılar :D

Lan köpekler sizin sitenizin webmaster'i bile Türk değil fransız doğumlu. Tüm cv'leriniz bende. Birde kalkıp bize pkk'lı damgası vuruyorlarya deliriyorum Resmen..

Birde demişlerya hacker kiraladılar diye :)  Lan konsomatris'mi kiralıyoruz? Var olan teknolojiye zaten sahibiz :)

Eşşeğin tekide film satışdaki filmleri o üstün sayısal zekası ile hemen nakite vurmuş  50*49: 2450tl Hemen offf nostalji  ne kadar kazanıyor :D

Sizin ben gözünüzü...  Lan girin satışa bakın 3'den fazla satılan film varmı? Körler Sizi.

Birde neksirdi demiş dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur :) Erkeksen bana ulaşırsın aç köpek. Benim ismim, cismim belli.

Malatyada Yaşıyan birisiyim. Madem bu işi reale taşımayı düşünüyorsun Her türlü.  Ananı evden aldıracak güce sahibim canım :)

Planet gibi, Planetinde Bi Kaç adamları bi ara böyle bana havlıyorlardı. Sonra ne oldu? Benim Ne Olduğumu Öğrendiler. Hepsi Şekil A daki gibi Himayeme Girdi  (User/1)' Dikkat!

http://www.planetbar.../user/1-nobbyy/

Yazık. Çok Yazık. Benim Ve Bizim Kim? Olduğumuzu Bilmeden Hırlıyorlar :)  Bu İş Böyle Çalma Çırpma İle Yapılmaz. Bu İş Adam Olarak, Başarı Ve Dostluk İle Yapılır.

Bu adamlar sitelerini isterse vps, isterse sunucuya taşısınlar güvenlik için nasılki o eskici itinin sitesi sunucuda iken yok ettimse, Neksirdi itide bunlarda olduğu sürece bunların sitesi ile hergün uğraşacam. Kafaya taktım. Ya onlar öle Ya ben.

Son Olarak. İdda Ediyorum Türkiye Cumhuriyetindeki Tüm Vip Sitelere Bakın. Zirvedekiler Dahil. Hepsinin İsmini Cismini Araştırın. Ve Şunu Göreceksiniz;

1 Tanesinin Bile İsmi Ne Kuran'da Geçiyor, Nede Bir Ayette Geçiyor. Hepsi Kominist. Hepsi Devrimci.  Bu Yüzden Ötürü Gıcınızdan Element Uydurmayın Ve Tanımadığınız İnsanlar Hakkında İleri Geri Konuşmayın. :)

Bu Alemde Müslüman Olup, Abdestinde Namazında Olup, Ekip Olarak Site Yöneten 1 Site Varsa Oda Bizim Sitedir. O Yüzden Kalkıp 3-4 Üyeye Hava Atmak İçin Kimseye Ne İftira Atın, Nede Boş Yere Hakaret Edin.

Önce Kendi Önünüzdekilere Bakın.

serdinç

serdinç

Kameraman

• Üye
  • 218 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler üstad

wendorwitrol

wendorwitrol

Seyirci

• Banned
  • Pip*Pip*
  • 55 İleti
  • 0 Konu

ALLAH RAZI OLSUN

dünyalı

dünyalı

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 190 İleti
  • 10 Konu

küçük bir kaç eklemede ben yapmak istiyorum.

forum.türkwesterndekiler beni banlamışlar. ben öyle sizler gibi her sitede ayrı niklerle takılan bir insan değilim. benim her sitedeki nikim Dünyalı dır. kimseden çekindiğim bir konuda yok. isteseydim siteye farklı bir nikle üye olurdum bir taneside bunu farkedemezdi.

forum.türkwesterndeki kayıtsız nikli kişi bana ithafen bir şeyler yazmış cevap bile vermeye lüzum görmedim. ama şimdi buraya yazmak istiyorum.

önce delikanlı olun her siteye ayrı ayrı niklerle üye olmayın. kayıtsız  diye biris daha düne kadar yoktu. nereden çıktı. forum.türkwestern sitesindeki bütün nikler kendilerini gizlemek adına koyulmuş nikler. neden nette uzun zamandır kullandıkları nikleri değilde yeni nikleri tercih ettiler acaba.

bu kişiler yüzde 99 çizgilideki ve eskicimdeki kişilerle aynı.

Acaba hayatınızda kaç tane kaset aldınız. bu kasetleri DVD ye çektirmek için kaç para verdiniz. TV den filmi artık neredeyse herkes kayıt edebiliyor.

birkaç küçük notta planet barbarustaki dostlara. siteye üye gelmiyor ve filmler dışarıda paylaşılıyor diye sitede paylaşımdan vazgeçtiler. Ama BB66-Murat üstadın youtubedeki tanıtımlarına bakınca ellerinde çok iyi filmlerin olduğu görülüyor ama nedense hiçbirini paylaşmaya yanaşmadılar. böyle yapıldığı müddetçe tabiki yeni üyelikler olmayacaktır. çok basit bir örnek daha vereyim. Kungfu dizisinin tanıtımı aylar önce yapılmış olmasına rağmen büyük bir hata yaparak yayınlamadılar. oysa bu dizi için belkide onlarca üye gelebilirdi. ne zamanki TVEM de yayınlanmaya başladı ancak o zaman paylaşım yapıldı ama iş işten geçmişti artık. Taş gediğinde ağırdır derler atalarımız. Kungfu dizisi o misal ağır bir toptu ama zamanlama hatası  o diziyi sıradan bir hale getirdi maalesef.ama zamanında açılsa ide veya tanıtımlardaki filmleri açıp 1 yıllık üyelik alacaklara verse idiniz en azından sitenin devamlılığını sağlayabilirdiniz.

Nostaljifilmimdir sitesinde ise film saklamak diye bir şey benim bildiğim yok. herkes elindeki filmi bir şekilde paylaşıyor. ama satış film olarak ama 3-6 aylık üyelere diye.

bence saklanacak film yok. her film paylaşılmalı.

yazım uzun oldu ise herkesten özür dilerim.

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

ben şahsen dünyalı kardeşe kefilim, ve çok da güzel bir yazı yazmış. daha evvelce de söyledim ben de barbarusa ilk üye olduğumda sükutu hayale uğradım, kaldı ki bir sürü western filmini de bedavadan verdim. filmleri saklamakla birşey olmaz dünya malı dünyada kalır, hem kefene cep değil kamyon kasası lazım :) ama şimdilerde usb hafıza yeter. neyse bakın rahmetli sinemakolik'e, ben bu tür şeylere değer vermediğim için şimdiye kadar elimdeki 1000 betamax kasedi hep paylaştım.

son çağrı: elinde kimin nesi varsa nostalji sitemize gelsin

Guest_DRC™Kaptan_*

Guest_DRC™Kaptan_*
  • Guests

küçük bir kaç eklemede ben yapmak istiyorum.

forum.türkwesterndekiler beni banlamışlar. ben öyle sizler gibi her sitede ayrı niklerle takılan bir insan değilim. benim her sitedeki nikim Dünyalı dır. kimseden çekindiğim bir konuda yok. isteseydim siteye farklı bir nikle üye olurdum bir taneside bunu farkedemezdi.

forum.türkwesterndeki kayıtsız nikli kişi bana ithafen bir şeyler yazmış cevap bile vermeye lüzum görmedim. ama şimdi buraya yazmak istiyorum.

önce delikanlı olun her siteye ayrı ayrı niklerle üye olmayın. kayıtsız  diye biris daha düne kadar yoktu. nereden çıktı. forum.türkwestern sitesindeki bütün nikler kendilerini gizlemek adına koyulmuş nikler. neden nette uzun zamandır kullandıkları nikleri değilde yeni nikleri tercih ettiler acaba.

bu kişiler yüzde 99 çizgilideki ve eskicimdeki kişilerle aynı.

Acaba hayatınızda kaç tane kaset aldınız. bu kasetleri DVD ye çektirmek için kaç para verdiniz. TV den filmi artık neredeyse herkes kayıt edebiliyor.

birkaç küçük notta planet barbarustaki dostlara. siteye üye gelmiyor ve filmler dışarıda paylaşılıyor diye sitede paylaşımdan vazgeçtiler. Ama BB66-Murat üstadın youtubedeki tanıtımlarına bakınca ellerinde çok iyi filmlerin olduğu görülüyor ama nedense hiçbirini paylaşmaya yanaşmadılar. böyle yapıldığı müddetçe tabiki yeni üyelikler olmayacaktır. çok basit bir örnek daha vereyim. Kungfu dizisinin tanıtımı aylar önce yapılmış olmasına rağmen büyük bir hata yaparak yayınlamadılar. oysa bu dizi için belkide onlarca üye gelebilirdi. ne zamanki TVEM de yayınlanmaya başladı ancak o zaman paylaşım yapıldı ama iş işten geçmişti artık. Taş gediğinde ağırdır derler atalarımız. Kungfu dizisi o misal ağır bir toptu ama zamanlama hatası  o diziyi sıradan bir hale getirdi maalesef.ama zamanında açılsa ide veya tanıtımlardaki filmleri açıp 1 yıllık üyelik alacaklara verse idiniz en azından sitenin devamlılığını sağlayabilirdiniz.

Nostaljifilmimdir sitesinde ise film saklamak diye bir şey benim bildiğim yok. herkes elindeki filmi bir şekilde paylaşıyor. ama satış film olarak ama 3-6 aylık üyelere diye.

bence saklanacak film yok. her film paylaşılmalı.

yazım uzun oldu ise herkesten özür dilerim.

ben şahsen dünyalı kardeşe kefilim, ve çok da güzel bir yazı yazmış. daha evvelce de söyledim ben de barbarusa ilk üye olduğumda sükutu hayale uğradım, kaldı ki bir sürü western filmini de bedavadan verdim. filmleri saklamakla birşey olmaz dünya malı dünyada kalır, hem kefene cep değil kamyon kasası lazım :) ama şimdilerde usb hafıza yeter. neyse bakın rahmetli sinemakolik'e, ben bu tür şeylere değer vermediğim için şimdiye kadar elimdeki 1000 betamax kasedi hep paylaştım.

son çağrı: elinde kimin nesi varsa nostalji sitemize gelsin

Öncelikle Bu Nadide Film İçin Paşaya Ve NFSG Ekibine Tebrikler....

6 yıldır içinde bulunduğumuz nostalji filmler aleminden çekilme kararının öncüsü benim (ekip arkadaşlarımında onamasıyla)

sebebide neksirdi denen düzenbaz ve onun gibi düşünen sulu beyinlilerdir olağanüstü emek vererek yapılan filmler nete düşüyor emeklerimiz heba oluyordu

benim ekip arkadaşlarım bu sahtekarlar içinmi sunucak bu filmleri zararın neresinden dönülürse kardır bu bağlamda sanal aleme film sunma sitemini

durdurmuş bulunmaktayım..ve şuandan itibarende BB66 Ekibi olarak kesinlikle tek film sunmayacağız sanal aleme

Sevgili dünyalı Kardeşim sizin düşüncenize ve filmlerin saklanmayıp sunulmasına fikrine ben sizin gibi olumlu yaklaşamıycağım

evet elimizde halen devasa bir arşiv var ve bunları zamanla işleyip yönetici arkadaşlarla aramızda paylaşacağız

ama az önce bahsettiğim gibi bu sahtekar düzenbazlar içinmi yapıp sunacağım aslaaaa bu olmayacak

dünyalı kardeşim vip üye sayımızın düşmesinden dolayı sunumları durdurduğumuz doğru değil ..bilakis çok sayıda vip sürelerini uzatmak için bana mail attılarsada vip üye alımını durdurduğumdan dolayı sürelerini uzatmadım bu vesileylede aralık sonu yılbaşı gecesi sunucuyu kapatıyorum

6 yıllık sürede kimseden tek film saklamadık önümüze ne gelirse işledik sunduk Doktor Murat (BB66-Murat) kardeşimdede baya western var

Dama taşı gibi nadide westernleri sundu zamanında kendisi ne oldu hepsi freeye düştü bu açıdan elinde bulunan nadide filmleri sunmayacak

kendiside bu durumdan rahatsız vede sunmak istemiyor imzasına eklediği fragmanlardanda görüldüğü üzere elinde baya western var

bu adi aşağılık freeciler içinmi sunacak bu filmleri biz artık tek film sunmayacağız bu adi aşağılıklar yüzünden bu işi biz bitirdik...

NFSG ekibine ve sizlere nacizane son sözüm şudur sizlerde emek vererek film sunuyor işliyorsunuz bu sunduğunuz filmlerinde eninde sonunda nete düşeceği

ve bu aç köpeklerinde bu filmlerden nemalanacağı aşikardır inşallah olmaz bunlar ama 6 yıllık sürede bizim başımıza bu olaylar geldiyse

sizlerinde başına gelmesi kaçınılmazdır ama dediğim gibi inşallah ben yanılırım bu olumsuz durum olmaz ..hepinize iyi forumlar

Nobbyye konuya yanıt yazma yetkisi verdiği için Teşekkürler

BB66 Admini  BB66-Kaptan

Sirius77

Sirius77

Emekli Yönetici

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 768 İleti
  • 439 Konu

güzel muhabbet ama alan alıyor çalan çalıyor bu kadar  bu konuda daha ciddi adınlar atılmadığı sürüce  böyle gider ben yılladır free verdim ne oldu 

BB66 burda iyi dile getirildi  bende  modluk yaptım bende  koşturdum  ama  bazı arklarını korumak amaçlı sesliğe büründüler orda tek  iş yapan  kaptan ve saw dır  gerisi boştur ben elimden geldiğince hem torrente hemde  yeni site de bişeyler yaptım ama kadro adam olsa  site ayakta kalırdı 2 kelime edince mileltin bir tarafı kalkıyor 

ses saklamak ta ne oluyormuş bu işi yapyorsan para kazanıyorsan  bişeyler  yapabiliyorsan onu vermem sunu vermem diye bişey yok ,  ha çok aradığın film olur onu saklarsın kimse bişey değemez ama  site sahibisin para kazanıyon  film dizi saklıyon yapmıcaksın bırakıcaksın 

nostalji sitesine biz 200 tane  film paylaşımla başladık  free verdik hemde ,  he  tartışma oldu birbirimize girdik ama  bu site için  çok uğraştık semih iyi bilir  beraber  toparladık  siteyi internetim  kesikken  cafeye gider konu açardım filmlerimiz silindiği zaman  gecem gündüzüm kalmadı  sandalye başından kalkmadığım zamanları iyi hatırlıyom ama  kadro hep bana diyerek devam ederse  bu zaafiyet ortaya çıkar ....MİLYONLARCA FİLM ÇALSANIZ MİLYARLARCA FİLM AÇARIZ

allah,a şükür ses sorunu yok 

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

ben hiç saklamadım merak ediyorum saklayınca ne oluyor? ben kasetlerimi zamanında sizden bir arkadaşa da verdim, HEM DE BİLA BEDEL, inan ayıp olmasın diye kargo parasını bile ekndim verdim. evvelinde taaaa turkboard zamanında o zamanın kısıtlı interneti ile 250 GB, ki ortalama film 700mb idi, filmi sessiz sedasız verdim.

şimdi o filmleri saklayacaksınız da ne olacak usta? aranızda paylaşmak da ne demek?

biz veriyoruz buradan bu işle uğraşan herkes artık biliyor, nostalji sitesi çok iyi, bb66 da bu konuda çok iyi ama site kapandı UNUTULACAKSINIZ.

yarın filmleriniz hdd ler zarara uğrar siz de başkasından alırsınız, birtek sizde olması ile arşivci değil koleksiyoncu olursunuz, ben derim ki gelin bir olalım.

elbet karar sizin, ben birçok kişinin arşivinden aldım, ama emin olun sizin arşivlerinizde bile 30 senedir sakladığım betamax kasetler var, taaa japonyadan gelmişlerdir.

kalın sağlıcakla

fuat demir

fuat demir

Seyirci

• Üye
  • 89 İleti
  • 3 Konu

teşekkürler

ishak KARA

ishak KARA

Kameraman

• Üye