İçeriğe git

Resim

NostaljiFilmindir Ekibi Ve Yaptıkları

- - - - -

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 13 yanıt gönderildi

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Size kısaca tarihçemizi ve adminlerimizin yaptıklarını anlatmak istedim.

YÖNETİMİ TANIYALIM

pic1319441202r792791.jpg

PAŞA

Nostaljide ben varım 2. bir nostalji sitesi bu alemde olmalı düşüncesi aklımda belirlenen ilk düşünceydi.

Nostalji sitesi açılmadan net alemine tüm budspencer filmerlni açtıktan sonra epey bir tanınmıştım. Magnetic,dünyalı sirius üstadlarla tanışmam bu zaman başladı.Nostalji sitesi açtıktan sonra birçok nadir filmleri bulan açan kişi olarak başrol oynadım. Özellikle Budpsencer,Alain Delon,Charles Bronson gibi sanatçıların en zor bulunan filmlerini İstanbul da arayıp buldum. Sitemde tek tek açtım.

Asıl mesleğim sağlık sektörü olmasına karşın,yabancı menşeili It firmasında IT uzmanı olarak destek vermekteyim.

4 senelik Lisans mezunuyum

İngilizce ve Rusça bilmekteyim.

Nobbyy

Kendisi çok sevdiğim bir arkadaşım. Nostalji işinde yoldaşım oldu. Bu işten hiç anlamazken beni kırmadı nostalji sitesi açtı. Asıl işi elektronik haberleşme müh. olan adminimiz web sektöründe bir çok projede çalışmıştır.

Kendisi ile divxkurdu sitesinde tanıştık ve benim ve sirius adminin önerisiyle bu sitemizi açtık.Öğrenmeye açık sürekli deneyen yılmayan sitesi için gecesini gündüzüne katan hırslı bir admin.Türkiyede forum sektöründe vbulletin gibi hazır bir tema varken ipb gibi zor bir işe kalkıştı uzun sürsede bu sistemde tek oldu. Vip indirme ve kotalı sistemlerin temelini atan bir admindir. Kullandıgı ve yazdığı yazılımlar sayesinde sitemizin altyapısını 5 yıldıza kavuşturdu.

Kendisi Üniversite mezunu olup İngilizce bilmektedir.

Sirius

Kendisini nette film paylaşımlarından tanıdım. Bir çok nette ilk filmi kuruş para gözetmeksizin paylaşmış olan bankör iyi kalpli bir dosttur.Filmindir ve divxkurdu sitesinde beraber çalışmışlıgımızdan sonra nostalji site açma planını devreye koyduk. Sitemizin başlardaki şahlanmasını ve en iyi yerlere gelmesini sağlayan 1 numaralı admindir.Kendisi serbest meslek erbabıdır maşallah elinden her iş gelir. Third partion dediğimiz microsoft menşeili olmayan yazılımlarda uzmandır. Çözemediği konu yoktur üstadın.

Kendisi digiturk ve tvrip uzmanıdır. Bugüne kadar nete sağladığı Sayısız filmlerden ötürü kendisine çok teşekkür ederim.

Lise mezunudur İngilizce bilmektedir.

Dublajuzmanı

Kendisi sitemizin belkide bel kemiğidir. Çok renkli ve bu iş için kendisini adamış yegane insandır. Filmlerdeki arkaplanda çalan fon müziklerinin ismini bile bilir. Konuşan her sanatçının dublajcının isim soyismini aile şeceresini size dökebilcek o denli bu işin manyağıdır. Saadettin Erbil dendiğinden onun için akan sular durulur :D Elinde sayısız beta ve vhs video player dvd recorder ,sayısız kayıt cihazı aparatıyla adeta mgm stüdyosunu aramıtycak evi vardır.Çektiği kasetlerin kalitesi ile nette kötü olan tüm filmleri restore etmeye devam etmekteyiz.Kendisi sertifikalı Özel Güvenlik ve İletişim uzmanıdır.Bize kendisiyle tanışma fırsatı veren Kral Hymenalosa da ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

İngilizce bilmektedir.

Emcecanbay

Kendisi sirius adminle beraber sitemize yardım etmeye gelmiş iyi kalpli menfaat gütmeyen bir insandır. Elinde sayısız vhs ve beta kaynagı ile yıllardan beri sitemizi ayakta kalmasını sağlamıştır.Kendisi esnaftır.Son zamanlarda kendisi ayrı bir yol çizme kararı aldıgından dolayı sitemizden ayrılmış ve emekli yönetici olmuştur.Tanıtımlarına devam etmektedir.

Hasan21

Kendisi sitemizin doğu kanadıdır. Adeta memleketimin tüm doğu bölgesindeki üyeler onun filmleri için gelir. Kendisi serbest meslek erbabıdır. Bugüne kadar yaptıgı restoreli ve sorunsuz senkronlu filmler için kendisine teşekkür etmekteyim.Korku denince akla gelen belkide netteki tek isimdir. Korku filmi senkronu olunca bu işi hakkıyla yapan tek adamdır.Bilgisayar bilgisi ve senkron bilgisi olan arkadaşıma teşekkür edeirm. Umarım tekrardan beraber çalışmak dileğimle....

marmelat

Kendisi sitemize sonradan katılan gayet elit ve kaliteli bir insandır.Sitemize senkron ve sesleriyle destek vermektedir.

İstanbul Üniversitei mezunu olan arkadaşım bir çok yabancı filme altyazı çevirmenliği yapmaktadır.

Kendisi yogunluktan dolayı sitemizde aktif olamamaktadır.

Dbmaster

Kendisi eski video klupçüdür. Bu işte eski kurttur.Yaşının ve yaşadıklarının olgunlugunu tamamen yansıtan bir üstaddır.Sitemize en zor zamanında destek olmuş ve diğer sitelerle aramızdaki farkı kapatmada yardımcı olmuştur.Kendisi Kocaelinde yaşamaktadır.

Emekleri için kendisine minnettarız.

Magnetic

Kendisi sitemizin en elit yardımcısı ve destekçilerindendir. Kendisi elektronik mühendisidir.Bugüne kadar nete ve bize bir çok nostalji filmini kazandıran tek insandır. Alain delon ve tüm fransız filmleri nerdeyse hepsinde adı geçiyor.Gerek para yardımı gerek film yardımı ile sitemizi ayakta tutan yegane insandır.Bugüne kadar nete açılan nostaljilerin %50 sini bu insana borçludur. Özel bir firmada yöneticidir. Kendisi İngilizce Bilmektedir.

Dünyalı

Sitemizin en baba en cömert bonkör destekçisidir. Kendi arşivi olmadıgı halde parası neyse verip  kasetini alıp bize bağışlayan bir numara insandır. Bu işi gerçekten gönülden yapan. Nevarsa nete açılsın,herkes filmlere kavuşsun tarzında bir adamdır. Aynı zamanda western delisi ve uzmanıdır. Elindeki western arşivi türkiyede sayılı insanda vardır.Kendisiyle sık sık konuşurum ve saygı duydugum abimdir.ingilizce bilmektedir.

Şimdi nete bugüne kadar açılan filmlerin kahramanlarını kısaca kendimce tanıdıgım kadarıyla sizlerle paylaştım. Eklemek istediklerinizi uslubuyla yazabilirsiniz.

Bu arada sitemizin aslında yönetim kadrosunda olmadıgı halde bomba filmlerle destek veren KralHymenalos içinde kısaca yazmak isterim nete açılan Budspencer filmlerinin yarısı BANA aitse yarısı ONA aittir. Charles Bronson Alain Delon ve sayısız korku filmini bağışlamıştır. Kendisi benim yakından tanıdıgım bir arkadaşımdır.. Ayrı bir konu bile açılabilcek insandır :)

Dublaj Uzmanı

Dublaj Uzmanı

Seslendirme

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 351 İleti
  • 117 Konu

ellerine sağlık kardeşim çok güzel bir konu olmuş sağolasın.

prenspers

prenspers

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 341 İleti
  • 0 Konu

Herkese sonsuz teşekkürler... fakat  Budspencer filmleri ayrı bir portalda açılsaydı harika olurdu...

zman

zman

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 368 İleti
  • 1 Konu

Buraların en büyüğü bir başka nostajiflim adminleri çok yaşa (teşekürler ederim tüm emekleriniz ve sunumlarınız için)

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Herkese sonsuz teşekkürler... fakat  Budspencer filmleri ayrı bir portalda açılsaydı harika olurdu...

toplamda 42 adet budpsencer filmi var hepsini tek portalda sizler için düzenleyeceğim

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

Çok güzel bir takım...Siz daha ne işler başarırsınız...Birliğiniz ve yoldaşlığınız artarak devam etsin...Çabalarınıza sonsuz teşekkürler...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Konu İçin Paşa'ya Teşekkür Ederim. Ben, Site Eğer Bir Gün Kapanırsa, Nerden? Nereye... Geldiğimizi Üyelere Belirtecem. Ve Tam Bir Roman Olacak. Ne Seneryolar Yaşayarak Bizler Bu Günlere Geldik...

Bu İmparatorluk Google'ye *m, *öt Yazarak Gelmedi :)  Zaten Yazanların Sitelerini Ve Bloglarınıda Görüyoruz...

Bu Siteyi Ayakta Tuttuğum Tüm Zaman Diliminde, Hiç Bir Zaman Egolarımı Ön Plana Koyarak Çalışmadım...  Her Zaman Üyelerin, Ve Ekibin Menfaatini Korumak Adına Girişimlerde Bulundum...

Tabi Ne Kadar Çok Uğraşsanda, Eşşek Yine Eşşektir. Çok Boş Beleş Ve Çıkarcı İnsanlarla Muhattap Olduk. Gerek Üyesi, Gerek Gönderdiğim Yönetim Üyeleri Olmak Üzere...   Yinede Elimizden Geldiğince Yalaka Yorumlarda Bulunmadan, Anayasa Kitabından'da Cümleler Seçmeden, Tamamen Tüm Üyelerimiz Ve Arkadaşlarımızla Doğal Olmaya Özen Gösterdim..  Göstermeyede Devam Edecez...

Bu Sektör Yalakalıkla, Ve Fesatlık Yapıp 5 Yaşındaki Çocuğun Aklındaki İnsanlarla Dönmez. Bu İş, Zeki, Okumuş Ve Geleceği Gören İnsanlar Tarafından Şekillenir...

Şunu Unutmayın! Çok Okuyan Değil, Çok Gören Bilir...    Bizde İse 2'side Var ;)

Neyse Size Kolay Gelsin. Farklı Bir Konuya Girecektim Ama Sunucu Taşıyorum.. :) Hadi Selametle.. :rofl:

Not: Paşa Ben Türkçe Hariç 3 Dil Biliyorum :)

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

Way beeee, kadroya bak yahu.... Fox Century, gibi :)

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

masallah hocam kadronuz resmen 5güc gibi olmus bu sistemi iyi kurmusunuz insanın içinde heves varsa bu isi severek yapar sistemi iyi oturmus dört dörtlük..daha önceden sizi tanımadan önce ilk divixteam sitesiyle tanıstım çok altyazı filim vardı ama kimisi eski kimiside yeni orada güzel siteydi ama kapatıldı derken tesadüfün sizin siteyi buldum keske daha önceden görseydim sizi ozaman üye olurdum.. ozamanlar tüm dosyalar fhb tarafından silinip kaldırılmıstı. ondansonra sizleri tanıdım.. benim favorim laure hardy filimleri ünlü aktrist siyahbeyaz renkli klasik filimleri cina lolo filimleri favorim.. :rolleyes:

zman

zman

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 368 İleti
  • 1 Konu

BUD SPENCER IN (BİGMAN SERİSİ VE DÜZTABANLIK SERİSİ ELİNDE MEVCUTMU PAŞA HOCAM 

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

BUD SPENCER IN (BİGMAN SERİSİ VE DÜZTABANLIK SERİSİ ELİNDE MEVCUTMU PAŞA HOCAM 

elbette var dostum onlarda açılcak film bitmez bende

zman

zman

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 368 İleti
  • 1 Konu

Vay be sen neymişsin hocam sen müthişsin onlarıda açarsan süper olur bud spencer flimlerinim babasısın paşa hocam

lazaroni

lazaroni

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 243 İleti
  • 4 Konu
muazzam insanlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum sağolun var olun
Smdkpr

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Vay be sen neymişsin hocam sen müthişsin onlarıda açarsan süper olur bud spencer flimlerinim babasısın paşa hocam

muazzam insanlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum sağolun var olun

Teşekkür ederiz. Sizler Nostalji Takipcileri Var Olduğu Sürece Bizler Tüm Ekip Maça Hazırız :rolleyes:

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı