İçeriğe git

Resim

Değişen Dünyanın insanları - Fahrenheit 451 (1966) BDRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Julie Christie Oskar Werner Cyril Cusack Anton Diffring Jeremy Spenser Bee Duffell

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 19 yanıt gönderildi

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

ElAG4q.png

IMDB : 7.2

http://www.imdb.com/title/tt0060390/

01-37-54.jpg

00-21-45.jpg

00-18-07.jpg01-45-09.jpg

01-48-47.jpg

00-47-08.jpg

00-07-15.jpg

01-30-39.jpg

00-25-23.jpg

01-23-24.jpg

TRT SESLENDİRME KADROLU

SES VE SENKRON PAŞA

BU FİLMİ 3 AYLIK VE ÜSTÜ VİP ÜYELİK ALAN ÜYELERİMİZ İNDİREBİLİR.

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Teşekkürler Üstad. Ne Güzelde Söylemişsin. Ağzın Bal Damlıyor Bal...

Düne Kadar Bize Takılanlar, Peşimizden Koşan Fareler Planeti Dağıttı. Sonrasında İse Batan Gemiyi İlk Önce Terk Edip, Yeni Bir Gemi Görüp Ona Zıpladılar...

Hayat Ne Garip. 800TL Maaş İle Bekcilik Yapıyorlar.. 1 Film İçin İse Kendilerini Yüceltip, Baron İlan Edip, Başka Sitelere Yalakalık Yapıyorlar...

Biz Senkronumuz İle Övünmüyoruz, Biz Ripimiz İle Övünmüyoruz... Biz Dostluğumuz İle Övünüyoruz. Ama Görüyorum ki Delay'ı Senkron Sanan Salak'lar, Yeni Çıkan Bluray Filmlere Bizden Çaldıkları Ses İle Delay Vererek Oturtan Boynuzlular, Nasılda Kendilerini Beğenmiş...

Ben Her Zaman Söylüyorum. Yine Söylüyeceğim... Delikanlı Olan TRT Dahil. Elindeki Arşivi Çıkartsın. Biz Yeteneklerimiz İle Veya Kaset  Cluplerindeki Arşivleri Kendimizin Arşivi Gibi Gösterip Millete Hava Atmıyoruz...

Bizim Arşivimiz Yerli Malı, Yurdum Malı... Bizler Elimizdeki Arşiv İle Duruşumuzu, Saygınlığımızı Ve İtibarımızı Sergileriz...

O 2 - 3 Tane Eşcinsel Tenekeler Yazmışlar 15 Çuval Kaset Aldım. 13 Çuval Kaset Aldım...   Lannn!!! Öküzüne  Arpamı Alıyorsun Dürzü?

Hayat Ne Garip? Ramazan Geliyor... Uslu Olun...

Birde Yurt Dışında Olan, Kendini Tabiatın İmamı Sanan Örgütlere Takılan, Ve İster İstemez Onların Yanında Kala Kala Etkilendiği İçin Kendisini Öğretmen Sanan Sahte Öğretmenler Var...

Onlarıda Allah Affetsin..

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu
fracoise truffaut ustadan 48 yıllık bir sinema klasigi,sitemizin adına yakışan bir nostaljik yapıt,100 yılın klasiklerinden biri,daha ne olsun,paşam eline koluna saglık tşkler.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Düne Kadar Bize Takılanlar, Peşimizden Koşan Fareler Planeti Dağıttı. Sonrasında İse Batan Gemiyi İlk Önce Terk Edip, Yeni Bir Gemi Görüp Ona Zıpladılar...

Hayat Ne Garip. 800TL Maaş İle Bekcilik Yapıyorlar.. 1 Film İçin İse Kendilerini Yüceltip, Baron İlan Edip, Başka Sitelere Yalakalık Yapıyorlar...

Biz Senkronumuz İle Övünmüyoruz, Biz Ripimiz İle Övünmüyoruz... Biz Dostluğumuz İle Övünüyoruz. Ama Görüyorum ki Delay'ı Senkron Sanan Salak'lar, Yeni Çıkan Bluray Filmlere Bizden Çaldıkları Ses İle Delay Vererek Oturtan Boynuzlular, Nasılda Kendilerini Beğenmiş...

Ben Her Zaman Söylüyorum. Yine Söylüyeceğim... Delikanlı Olan TRT Dahil. Elindeki Arşivi Çıkartsın. Biz Yeteneklerimiz İle Veya Kaset  Cluplerindeki Arşivleri Kendimizin Arşivi Gibi Gösterip Millete Hava Atmıyoruz...

Bizim Arşivimiz Yerli Malı, Yurdum Malı... Bizler Elimizdeki Arşiv İle Duruşumuzu, Saygınlığımızı Ve İtibarımızı Sergileriz...

O 2 - 3 Tane Eşcinsel Tenekeler Yazmışlar 15 Çuval Kaset Aldım. 13 Çuval Kaset Aldım...   Lannn!!! Öküzüne  Arpamı Alıyorsun Dürzü?

Birde Yurt Dışında Olan, Kendini Tabiatın İmamı Sanan Örgütlere Takılan, Ve İster İstemez Onların Yanında Kala Kala Etkilendiği İçin Kendisini Öğretmen Sanan Sahte Öğretmenler Var...

senin bu ulusa sesleniş tarzında makalelerine bitiyorum yaşşa :D

CAZZİ

CAZZİ

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.108 İleti
  • 63 Konu

eline sağlık emeği geçenlere emeklerine koluna sağlık..

3 aylık üyeyim linki alabilrmiyim

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Linkler 3 aylık ve üstü üyelere yollanıcaktır.

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler, bulunmaz filimler emeğinize sağlık

relaxol

relaxol

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 265 İleti
  • 0 Konu

öncelikle paylaşımda emeği geçen tüm üstatlara teşekkürler ellerine emeklerine sağlık saygılar

saygıdeğer Nobbyy hocam kesinlikle BM ye başkan olmalısınız ,eğer linki hakediyorsam alabilirmiyim her kese saygılar...

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Linkler yorum yazan herkese gönderilmiştir.

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

paylasım için tesekkür ederim..

Colinmccay

Colinmccay

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.677 İleti
  • 22 Konu

Mükemmel ötesi.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

Link eklenmiştir.

1907Hasan

1907Hasan

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 228 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler...

ToreAndreFlo

ToreAndreFlo

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 238 İleti
  • 1 Konu

teşekkürler..

fatihsultan53

fatihsultan53

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 442 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler.

tekniktraktör

tekniktraktör

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 119 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler

werther

werther

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.151 İleti
  • 0 Konu

Çok teşekkür ederim.

lastwildwolf

lastwildwolf

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 131 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler

kamet555

kamet555

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 451 İleti
  • 0 Konu

ElAG4q.png

IMDB : 7.2

http://www.imdb.com/title/tt0060390/

01-37-54.jpg

00-21-45.jpg

00-18-07.jpg01-45-09.jpg

01-48-47.jpg

00-47-08.jpg

00-07-15.jpg

01-30-39.jpg

00-25-23.jpg

01-23-24.jpg

TRT SESLENDİRME KADROLU

SES VE SENKRON PAŞA

BU FİLMİ 3 AYLIK VE ÜSTÜ VİP ÜYELİK ALAN ÜYELERİMİZ İNDİREBİLİR.

teşekkürler

mehmet cuga

mehmet cuga

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 396 İleti
  • 0 Konu

teşekkürler