İçeriğe git

Resim

Güvenli İP Adresi Hayata Geçmiştir.

* * * * * 1 Oy Kullanılmış Güvenli ip adresi nedir

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 26 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Merhaba Değerli Üyelerimiz

Bugünden İtibaren Sitemiz Güvenli İP Sistemine Geçmiştir. Nedir Bu Güvenli İP Şimdi Size Onu Anlatacağım. Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!

Not: Sistemin Aktif Olması İçin Şuanda Tüm Vip Üyelerin Şifresini  Pasif yaptım. Yeniden Film İndirmek İstiyorsanız Aşağıdaki Adımları Gerçekleştiriniz.

Güvenli İP Nedir?

Sizden İstenilen İP Adresinizi Vip Kullanıcı Adınıza Tanımlıyoruz. Böylelikle Sadece Sizin Bize Verdiğiniz İP Adresi Sizin Vip Kullanıcı Adı Ve Şifrenizle Film İndirebiliyor.  Böylelikle Yabancı Bir İP Adresi Üyeliğinizi Çalsa Bile Film İndiremiyor. :)

Vip Üyeyim Güvenli İP Adresine Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

Eğer Vip Üyeyseniz Sistem Aktif Olduğu İçin Film İndiremeyebilirsiniz. Bunun İçin Yapmanız Gereken BURAYA TIKLAYARAK  Karşınıza Çıkan İP Adresinizi Bana Bildirmek. Bende İP Adresinizi Profilinize Güvenli İP Olarak Ekledikten Sonra Film İndirmeye Devam Edebilirsiniz.

Güvenli İP' De Bilinmesi Gereken Hususlar! (Önemli)

• Türkiyede İnternet Kullanan Kişilerin İP Adresi Dinamik İP Adresi Olduğu (Değişken İP) Elektrik Kesildiğinde, Modeme Reset Attığınızda, Mevcut İP Adresiniz Değişmektedir.
  • Mecbur Kalmadıkca Modeminize Reset Atmayınız. (Elektrik Kablosunu Fişten Çekmeyiniz.)
  • Güvenli İP Kullananlar Saniyede 850KB İle İndirebileceklerdir.

Elektrikler Gitti, Modeme Reset Attım Mevcut İP Adresim Değişti. Film İndiremiyorum Ne Yapmalıyım?

Eğer Elektrikler Gittiyse, Veya Modeminize Reset Attığınız İçin İP Adresiniz Değiştiyse Tek Yapman Gereken Şudur;
BURAYA TIKLAYARAK  Karşınıza Çıkan Güncel İP Adresinizi Yeniden Bana Bildirmek. Böylelikle Tekrar Film İndirebilirsiniz.

Güvenli İP Adresinde Yasaklı Şehirler!

Güvenli İP Adresinde Sadece Bizim İzin Verdiğimiz Şehirler Film İndirecektir. İzin Vermediğimiz Şehirler İse 3'ün 1'ini Alacaktır. (Yani Film İndiremeyecektir.) Bu Yüzden Ötürü Eğer Yasaklı Şehirdeyseniz Boşuna Vip Üye Olmayınız!

Yasaklı Şehirler: İzmir, Bursa, Adana, Elazığ, Diyarbakır, Osmaniye, Gaziantep, Şanlı Urfa, Antalya, Samsun, Trabzon, Yalova, Balıkesir

Not: Bize Verdiğiniz  İP Adresinizi Sistemden Kontrol Ediyoruz. Eğer Yasaklı Şehirdeyseniz Film İndirmeyeceksiniz.

Vip Üyeyim Yasaklı Şehirlerdeyim Ne Yapmalıyım? (11.01.2016 Öncesi Vip Üye Olanlar İçin Geçerlidir)

Vip Üye Olup Yasaklı Şehirdeyseniz 20 Gün İçinde Kalan Kredilerinizi Bitirmenizi Tavsiye Ediyoruz. Artık Siz Yasaklısınız. Tekrar Vip Üye Olamayacaksınız. Ama Film Satıştan Ürün Satın Alabilirsiniz. :devil:

Güvenli İP Adresine Neden İhtiyac Duyuldu?

Güvenli İP Adresini Hayata Geçirmemizdeki Temel Faktör ATATÜRK'tür. Şimdi Ne Alaka Diyeceksiniz. Hemen Açıklamasını Yapayım.
Bizler 4-5 Yıldır Film Açıyoruz. Ve Sürekli İt Köpekle Sorun Yaşıyoruz. Bu Sorunlar Öyle Büyükki Hepsini Anlatmaya Ömür Yetmez.
Geçenlerde Meydana Gelen Bir Sorunu Anlatayım. Nostalji Film Paylaşan Bir Site Hacklenmiş, İhale Anlamadığımız Sebebten Ötürü Bize Atılmış, Sonrasında Üst Akıl + Yaveri + Onunda Fransadaki Kankası (Barbarus Değil), İle Forumlarda Siteyi Benim Hacklediğim Söylenmiş, Bazı Aptal Kişileri Dolduruşa Getirmişlerdir. Bu Site Bir Süre Pasif Kalmıştır. Ama İşin Garip Kısmı İse Şudur, Üst Akıl + Yaveri + Fransadaki Kankası Bu Tezgahı Hazırlayıp İhaleyi Bana Ve Bize Atmıştır.

Komik Olan İse, Bugün Nostalji Sitesi Yayın Hayatına Son Verdiğini Belirtmiş Ve Kendisini Hackleyen Kişileri Yüceltmiştir.

Buda Açıkca Gösteriyorki Bu Kişiler Birbiriyle Bağımsız Değildir, Yukardaki İllerde Yaşıyanlarla Birlikte Örgütlenme Kurmuşlardır Ve Her Olay Kurmalarında, Bize Taş Atmaktadırlar. Niyetleri Bizi Ortadan Kaldırmak. Ama Garip Olan Şu "Bizde Film Bitmez. Onların Bunu Görmesine Ömür Yetmez."

Yasaklı Şehirlerde Yaşıyan 1 Mal İçin Tüm Şehir Yasaklanırmı? Evet Yasaklanır. Atatürk Nasıl Cezalandırdıysa Bizde Atamızın İzinden Gidiyoruz. Aşağıdaki Makaleyi Okuduğunuzda Bizi Daha İyi Anlayacaksınız. :devil:

Atatürk'ün Cezalandırdığı Şehirleri Okumak İçin Buraya Tıklayın

www.NostaljiFilmindir.Com Yönetimi.

Yavuz

Yavuz

Senarist

• Üye
  • Emektar Sesci
  • 342 İleti
  • 9 Konu

Tek kelime ile isabet olmuş.

Hadi hayırlsı

Karaorhun

Karaorhun

Senarist

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 341 İleti
  • 0 Konu

Hayırlı olsun güzel olmuş en azından hesap çalınmasından korkmayız bundan sonra

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu
  • Güvenli İP Kullananlar Saniyede 850KB İle İndirebileceklerdir. 

Maddesi Eklenmiştir.

Meryemus

Meryemus

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 658 İleti
  • 0 Konu

Yüce Allah'ım bizi hırsızlardan dolandırıcılardan korusun.Allah sizden razı olsun.

Emce Canbay

Emce Canbay

Hain Evlat

• Banned
  • SMS Onaylı
  • 563 İleti
  • 184 Konu

Güzel bir uygulama olmuş usta ellerine sağlık...

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

piyasada çok dolandırıcı türedi 100tlye cep telefonu ile ceyrek altın veriyoruz deyip baska ürün gönderiyorlar.. bu uygulama iyi olmus bende katılıyorum bu konulara..

phenomenia

phenomenia

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 939 İleti
  • 1 Konu

Allah Razı olsun Sizlerden......

podolski

podolski

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 80 İleti
  • 0 Konu

Son derece isabetli ve yerinde karar olmuş millet para verip üye oluyor kimsenin hakkını çalmasınlar yemesinler etrafımız dolandırıcı kolpacı kaynıyor adana osmaniye ve gaziantep hattındaki şahısa kapak olsun iyi formlar hocam...

Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder, çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

piyasada çok dolandırıcı türedi 100tlye cep telefonu ile ceyrek altın veriyoruz deyip baska ürün gönderiyorlar.. bu uygulama iyi olmus bende katılıyorum bu konulara..

Hocam siz sanırım 100TL verip İphone 6s ve 1 adet çeyrek altın bekleyip, Gelen kargoda hıyarı tuzlamışsınız :-D

Polat

Polat

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu

Son derece isabetli ve yerinde karar olmuş millet para verip üye oluyor kimsenin hakkını çalmasınlar yemesinler etrafımız dolandırıcı kolpacı kaynıyor adana osmaniye ve gaziantep hattındaki şahısa kapak olsun iyi formlar hocam...

podolski Hocam sizi tebrik ederim.  bazı şeyleri iyi görmüşsünüz. Zaten nostalji dünyasını param parça eden kendi çıkarları için kendi adminlerine bile para vermeyen, kandıran, dolandıran üyeleri millete kışkırtan o antepli pezevenkten başkası değil.  şuanda sinsice gülüyordur 4 sene hizmet ettim o göbekli pezevenk'e karşılığında vaad'den başka birşey bize vermedi. anca göbeğini büyüttü.

podolski

podolski

Seyirci

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 80 İleti
  • 0 Konu

podolski Hocam sizi tebrik ederim.  bazı şeyleri iyi görmüşsünüz. Zaten nostalji dünyasını param parça eden kendi çıkarları için kendi adminlerine bile para vermeyen, kandıran, dolandıran üyeleri millete kışkırtan o antepli pezevenkten başkası değil.  şuanda sinsice gülüyordur 4 sene hizmet ettim o göbekli pezevenk'e karşılığında vaad'den başka birşey bize vermedi. anca göbeğini büyüttü.

polat kardeş bide şunu sizlere ve herkese belirteyim benim nickmide kullandı başkasının nicki ile sitelere üye oluyor kılıktan kılığa giriyor şahsiyetsiz pm ile ana avrat bacı küfürler ediyor türkçeyi konuşamayan ingilizce öğretmeni öğrencilere ne verebilir ne öğretebilir...

Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder, çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor.

Polat

Polat

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu

polat kardeş bide şunu sizlere ve herkese belirteyim benim nickmide kullandı başkasının nicki ile sitelere üye oluyor kılıktan kılığa giriyor şahsiyetsiz pm ile ana avrat bacı küfürler ediyor türkçeyi konuşamayan ingilizce öğretmeni öğrencilere ne verebilir ne öğretebilir...

Allah belalarını versin. o kaptan bozuntusu yüzünden herkes düşman oldu niyeeee kaptanın cebine  5 kuruş fazla girsin. Köpek gibi senkron yaptım barbarusla kaptana amaaaa işte eşşeklik bendeki   araba paraları kaldırdılar 1 kuruş vermediler.  Barbarusuda soyup soğana çevirmiş zaten ama işte ne kadar soysada s..ken yarıyor kaptan yaradı barbarusa her filminde kaptanın kokusu var.  Milleti eşşek yerine koymayı iyi bilirler

Kaptan

Kaptan

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 7 İleti
  • 0 Konu

SELAM SEVGİLİ DOSTLAR KAPTAN BENİM ADIMIN ZİKREDİLDİĞİNİ DUYDUM

benim bu işleri bırakalım 3 sene oldu ama görüyorumki hala bazı arkadaşların içindeki kaptan kini sönmemiş

sebebide çoğu yöneticinin uzun süre erişemeyeceği adminliğe ben kısa sürede eriştim 

çok kişiyi ibneliği yüzünden sittir ettim siteden çalışanla çalışmayanı ayırdım sadece 

öyle 100 150 ses veripte geriye geçip kurulup ben ses verdim demekle olmuyor bu işler

benimle sıkıntısı olan sorunu olan öncelikle adı polat olan kardeşim başta olmak üzere 

benimle iletişime geçsin tel numaramıda yazıyorum ya adam gibi beni arar içindekini çıkarmak için

sorununu söyler bende ona lazım olan reçeteyi yazarım içindekini dışarı çıkarmak için 

yada dilini dibine sokar üzerinede berk şekilde oturur......sorunu olanın aramasını bekliyorum buyrun   5332755545

erkek gibi konuşacak adam gibi sorununu söyleyecek olan arasın dansöz gibi kıvıran aramasın onları çok iyi bilirim ben...

Polat

Polat

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu
Senmi bıraktın Ha ha ha bide adını zikretmişim hemen geldin. Bırakan adam sazan gibi zıplamaz. İtiraf et kaptan bozuntusu insanları nasıl sömürdüğü kullanıp kenarı attığını. Az film vermedim size Kürşat nankör Türk . Eskiden Kürşat mı vardıda he Garip gökhan dan sitesini barbarus aldı kandirıp kenarı attınız. Sonra sen basit bir üyeyken barbarustan planeti aldın
Birçok üyelikle hep sizi takip ediyorum her yerdede vip üyeliğim var Allaha Şükür. Ama gördüğüm o ki bıraktım demekle bırakılmıyor kaptan ben senin senkronu iyi bilirim. 2 sitedede adminsin senkronla satışa devam ediyorsun.
Yazık sabah kalkar size trt den film çekerdim hakkım harammm olsunmm haram

Kaptan

Kaptan

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 7 İleti
  • 0 Konu

Atalarımızın meşhur bir lafı vardır ..meyveli ağaç daima taşlanır...

ben barbarusda admin olunca çoğu kimsenin poposuna battı admin olmam karşılığındada çalıştım çabaladım siteyi ayakta tuttuk

3 yıldırda hiçbir sitede aktif görev almıyorum istesem alırım ama nasılki her başlangıcın bir sonu varsa kendimi bu işten soyutladım

ama bakıyorum polat denen şahıs salvolar sallamaya arkamdan atıp tutmaya dedikodu yapmaya güya aklınca beni rencide etmeye çalışıyor

bana bak polat denen adam eğer adamsan beni araRsın yada nonu ver ben seni arayım görüşelim eğer cesaretin yokda acizane bir şekilde

salvolar sallamaya devam edersende sana şunu derim...

ARKAMDAN NE KADAR SALVOLAR SALLARSAN SALLA  MARTI BOKUYLA DENİZ KİRLENMEZ

ARKAMDAN KONUŞUP BESTE YAPACAĞINA YÜZÜME KONUŞTA DÜET YAPALIM

• yuma bunu beğendi

Polat

Polat

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu
Senmi çalıştın ben ve benim gibi kerizler size ses verdi eşşek gibi sabah kalkıp kahvaltı yapmaz trt kaydederdik niye? Kaptan beyfendi ile Barbarus bizim çektiğimiz filmleri nüfus cüzdan sureti ile satsın diye.
Siz önce Gökhanın hesabını verin benim hesabımı verin Hasan admin yavuz admin Maviş admin in hesabini verin. Kaç kişiyi elinizde dönderdiniz kullanıp kullanıp sonra engellediniz.

Birde kalkmıs gel beraber şarkılar türküler düetler yapalım diyorsun
Iyi bide el ele tutuşalım tam olsun

Kaptan

Kaptan

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 7 İleti
  • 0 Konu

benim veremeyeceğim hesabım yok kim olduğunu açıkla sana detaylı ayrıntılı içerikli şekilde seni tatmin ederim

o konuda rahat ol önce şu gavur inadını kırıver yumuşa rahatla gevşe sakin ol kendini akıntıya bırak

sonra al eline nomu beni ara yada klavyeye nonu yaz ben seni arayım birbirimizi değerlendirelim

sor içinde ne varsa sana yanıt vereyim aslanım ben ALLAHTAN başka kimseden çekinmem korkmam 

sende içinde ne varsa söyle ben sana yardım ederim o iliklerine kadar işleyip seni kemiren o duygudan kurtarırım 

atalarımız ne demiş insanın başına ne gelirse ya meraktan yada yar...tan gelir diye hadi aslanım koçum benim bekliyorum yaz bana

Kaptan

Kaptan

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 7 İleti
  • 0 Konu

NFSG ekibi kusura bakmasın polatla ilgili yazışmamızdan ötürü bu son yazım bu konuyla alakalı....bir insana erkeksen adamsan beni ara diyorum 3 gün oldu hala aramadı nede nosunu verdi söylenecek söz yok ben burdayım her konuya açığım ama polat maalesef altına pisledi iddaaları fos çıktı ne yapalım ben yapacağımı yaptım ama polat maalesef ucuzculuğa kaçtı müddeyi iddasını ispatla mükelleftir maalesef iddaa fos çıkmıştır NOKTA..

matador06

matador06

matador06

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.023 İleti
  • 1 Konu

Hocam siz sanırım 100TL verip İphone 6s ve 1 adet çeyrek altın bekleyip, Gelen kargoda hıyarı tuzlamışsınız :-D

hocam ben değil bizimkileri tuzlamıslar defalarca söyldim bunlar dolandırıcı diyi gönderdiği ürün malesef cinsel gücü hapı göndermisler telefon deyip ceyrek altın diye kandırmıslar ptt üzerinden..

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı