İçeriğe git

Duyuru

Nostaljiyi Türkiye'ye Kazandıran Salih Altındemir Vefat Etmiştir.

Resim

Sitemizden Beklentileriniz Nelerdir?

- - - - - Nostalji Film İndir Anket

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

Anket: Nostalji (21 kullanıcı oy kullandı)

Tüm Üyelerimiz, Nostalji Film İndirip İzlemek İçin Sitemizden Beklentileriniz Nelerdir?

1. Siyah Beyaz Filmlerin Artması (2 oy [5.56%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 5.56%

2. Western Filmlerin Artması (3 oy [8.33%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 8.33%

3. Yüksek Çözünürlüklü Filmlerin Sitede Açılması (8 oy [22.22%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 22.22%

4. Daha Çok VHS - Beta Kaset Dublajlı Filmlerin Açılması (12 oy [33.33%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 33.33%

5. Vip Üyelik Fiyatlarıın Daha Uygun Olması (9 oy [25.00%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 25.00%

6. Nostalji Dizilerin Vip Üyelik Adı Altında Açılması (2 oy [5.56%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 5.56%

Film Satış Bölümünden Film Satın Almak İçin Beklentileriniz Nelerdir?

1. Fiyatların 50-100 TL Arasında Standart Olması (4 oy [11.43%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 11.43%

2. Bazı Kaliteli Filmlerin Fiyatlarının Daha Ucuz Olması (8 oy [22.86%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 22.86%

3. Çoklu Film Satın Alımlarında İndirim Fırsatı (11 oy [31.43%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 31.43%

4. Vip Üyelik + Film Satış Kampanyalarının Devamı (12 oy [34.29%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 34.29%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.789 İleti

Merhaba Değerli Üyelerimiz.

• Sizlere Daha Kaliteli Hizmet Verebilmek Adına, Site Yönetimi Olarak Sizler İçin Bir Anket Oluşturduk.
  • Sizlerden İsteğimiz Oluşturduğumuz Ankete Oy Kullanarak, Film İndirmek Ve Satın Almak İçin Kişisel Beklentilerinizi Konu Altında Yorumlarınız İle Yazarak Bizi Bilgilendirmenizi İstiyoruz.
  • Bizde Bu Anket Ve Sizin Kişisel Beklentilerinize Göre Durum Değerlendirmesi Yaparak Sizlere Beklentilerinizi Sunmak İçin Adımlar Atacağız.

www.NostaljiFilmindir.Com Yönetimi.

bnk34

bnk34

Kıdemli Üye

• Vip Üye
  • SMS Onaylı
  • 39 İleti

nostaljifilmindir.com sitesinde 90 lı filimlerin korku,macera,dram,komedi filimlerin daha fazla olmasını istiyorum. istediğim filimleri nostaljifilmindir.com da bulamıyorum

ToreAndreFlo

ToreAndreFlo

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 138 İleti

şunu rahatlıkla söylebilirimki film satış işinin bitmesi lazım. yani bir film 50 100 150 tl. hepsi vip çatısı altında toplanmalı ve bu filmler ortalama 2 gb civarında olmalı filmin kalitesine göre  3-4 gb ta olabilir. ama film satış olduğu sürece satışlar beklenen düzeye çıkmaz bence.

matador06

matador06

matador06

• Vip Üye
  • SMS Onaylı
  • 848 İleti

vhs beta filimlerin daha sık verilmesini isterim  ama sizde haklısınız bir filimi ripleyip vhs kasetin temizleyip 3 gününüzü alıyor buda çok emmek gidiyor. nekadar güzel vhs beta filimler var seyretmesi çok zevkli oluyor özelikle vhs beta sesi olunca daha iyi oluyor. benim tercihim bilmkurgu aksiyon korku gerilim komedi polisiye dram biyografi yesilcam.

hakanguney

hakanguney

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 116 İleti
Selam hocam öncelikle kampanyalar devam etsin film sunmakta çok yavassiniz teşekkürler

gandalf1967

gandalf1967

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 2 İleti

Sayın adminim, hard disk dolum için biraz daha makul fiyat verseniz bir çok arkadaşım sipariş verecektir diye düşünüyorum (  hem film başı ücret, hem de HDD için). Bir de güncel film ve dizi listelerinizi yollamanızı rica edeceğim. İyi günler ve tüm paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Dr.Mehmet Akkoyun

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.789 İleti

Sayın adminim, hard disk dolum için biraz daha makul fiyat verseniz bir çok arkadaşım sipariş verecektir diye düşünüyorum (  hem film başı ücret, hem de HDD için). Bir de güncel film ve dizi listelerinizi yollamanızı rica edeceğim. İyi günler ve tüm paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Dr.Mehmet Akkoyun

Sayın adminim, hard disk dolum için biraz daha makul fiyat verseniz bir çok arkadaşım sipariş verecektir diye düşünüyorum

Merhaba TRT Film Başına 35 Ve 50 TL ye Vermektedir Bizim Sitemizde Yayınladığımız Sunumları. Biz İse Size HDD Dolumunda Tanesini 1TL'ye Veriyoruz. Eğer Bu Sizlere Pahalıya Geliyorsa Bizde TRT Gibi Tanesini 35 - 50 TL ye Verelim Belki O Zaman Değerimiz Olur..

Bir de güncel film ve dizi listelerinizi yollamanızı rica edeceğim.

Biz Nostalji Kaynak Siteyiz. Güncel İle İlgili Bağımız Bulunmamaktadır.

Haberleşme Müh. Semih Öztürk

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.789 İleti

Selam hocam öncelikle kampanyalar devam etsin film sunmakta çok yavassiniz teşekkürler

Merhaba
Film Çok İlham Yok. Birde Sizler Vip Üye Olmuyorsunuz Ben Neden Film Açayım? Önce Vip Üye Olup Açılanları İndireceksinizki Bizde Talebe Göre Film Açalım :)

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 1.192 İleti

Satış Fİlmi Bölümünü Kapatalım 

Bütün filmler genele herkese açılsın hasret bitsin nobbyy adminim

CAZZİ

CAZZİ

Yönetmen

• Vip Üye
  • SMS Onaylı
  • 843 İleti

süper olur paşa hocm

relaxol

relaxol

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 265 İleti

selamlar saygılar herkese nostaljik trt vhs yeşilçam dublajlar paylaşıma fazla açılırsa tadından yenmez hani takdir sizlerin saygılar...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.789 İleti

Bütüm Vip Filmlerini 25 TL'e Açma Şartı İle Olabilir.

gandalf1967

gandalf1967

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 2 İleti

Merhaba TRT Film Başına 35 Ve 50 TL ye Vermektedir Bizim Sitemizde Yayınladığımız Sunumları. Biz İse Size HDD Dolumunda Tanesini 1TL'ye Veriyoruz. Eğer Bu Sizlere Pahalıya Geliyorsa Bizde TRT Gibi Tanesini 35 - 50 TL ye Verelim Belki O Zaman Değerimiz Olur..

Biz Nostalji Kaynak Siteyiz. Güncel İle İlgili Bağımız Bulunmamaktadır.

Haberleşme Müh. Semih Öztürk

Hımmm, alıngan bir tavır sergilemişsiniz. Tüm paylaşımlarınız için teşekkürler. Harcadığınız emeği yok saymak gibi bir niyetim yoktu. Ayrıca güncel derken bir kavram karmaşası oldu haerhalde. Siz, taşı gediğine tarzı bir cevap vermek istediğinizden sanırım, günceli filmin yapım tarihi anlamında algılamışsınız. Ben şu andaki güncel yani halihazırda sunulabilir durumda olan film listesini kast etmiştim :) Biz buna algıda seçicilik diyoruz :) İyi günler dileklerimle.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 3.789 İleti

Hımmm, alıngan bir tavır sergilemişsiniz. Tüm paylaşımlarınız için teşekkürler. Harcadığınız emeği yok saymak gibi bir niyetim yoktu. Ayrıca güncel derken bir kavram karmaşası oldu haerhalde. Siz, taşı gediğine tarzı bir cevap vermek istediğinizden sanırım, günceli filmin yapım tarihi anlamında algılamışsınız. Ben şu andaki güncel yani halihazırda sunulabilir durumda olan film listesini kast etmiştim :) Biz buna algıda seçicilik diyoruz :) İyi günler dileklerimle.

Sayın Hocam

Film Başı Zaten 1TL'ye Gelmektedir HDD Dolum Fiyatları.  Eğer Bu Fiyat Size Makul Gelmiyorsa Siz Bilirsiniz.

Listemiz Aşağıdaki Linkte Mevcut. Tabi 400 Film Liste Dışı Şuan İçin.

http://www.nostaljif...rd-disk-dolumu/

oyuncu

oyuncu

Seyirci

• Vip Üye
  • SMS Onaylı
  • 87 İleti
Güzel bir site ama film yayınlama olayı çok ağırdan gidiyor korku türünde filmlerin dahada çok paylaşılması gerek bence .

*Korkunun Ecele Faydası Yok* 

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı