İçeriğe git

Bilgilendirme!

BEKLENEN FİLM SATIŞ KAMPANYASI! AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN!

Resim

Yeni Vip Üyelik Sistemi Hakkında Bilgilendirme 2019!

- - - - - Yeni Vip Üyelik Sistemi

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 4.406 İleti

Merhaba Değerli Takipcilerimiz Ve Üyelerimiz

Yaklaşık 6 Yıldır Kullanılan Sabit Vip Üyelik  Sistemini Baştan Sona Ekip Olarak Yeniledik. Başlıca Bu Yeni Vip Üyelik Sistemi Kısaca Size Açıklamak İstiyorum...

Neler Değişti?

1. 8 Adet Vip Üyelik Paket Sistemi Geldi. Artık Her Cebe Uygun Üyelikler Mevcut. Paketleri Görmek Ve İçeriğini İncelemek İçin Tıklayın!
  2. Her Alınan Vip Üyelik Paketinde Ekstra Bonus Profil Kredisi Kazanıyorsunuz. Bu Bonus Profil Kredileriniz 50 TL Olunca, Film Satış Bölümünden Seçilmiş Filmleri Alıp İndirebiliyorsunuz.
  3. Yüksek Paketlerde 3 Ve 6 Aylık Filmleri İndirme İmkanı Geldi.
  4. Bazı Paketlere Hız Sınırlaması Geldi.
  5. Yüksek Paketlere Fiber Hızında İndirme İmkanı Geldi.

Mevcut Üyelikler Ne Oldu?

• Mevcut Vip Üyelik Paketi Kullanan Üyelerimiz Aynı Şekilde Aldıkları Paketleri Üyelik Bitiş Tarihine Kadar Kullanacaklardır. Sonrasında Yeni Vip Üyelik Paket Sistemi İle Üyelik Alacaklardır.

Paketleri Nasıl Görebiliriz?

Şimdilik Anlatacaklarım Bu Kadar. Aklınıza Takılan Birşey Olursa Buradan Veya Özel Mesaj İle Soru Sorabilirsiniz..

Bu Sistemi Oluşturmamda Bana Yardımcı Olan Dublaj Uzmanı Ve Marmelat Adminlerimize Çok Teşekkür Ederim...

www.nostaljifilmindir.com

veli turan

veli turan

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1 İleti

merhaba.ben yeni üye oldum.mesela görevimiz öldürmek 5 filmini satın almak istiyorum fakat size şöyle bir sorum olacak alacağım filmin fiyatında yanılmıyorsam bi hata var.filmin fiyatı 250.00 tl olarak gözüküyor.doğrumudur.cevaplarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 4.406 İleti

merhaba.ben yeni üye oldum.mesela görevimiz öldürmek 5 filmini satın almak istiyorum fakat size şöyle bir sorum olacak alacağım filmin fiyatında yanılmıyorsam bi hata var.filmin fiyatı 250.00 tl olarak gözüküyor.doğrumudur.cevaplarsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

Merhaba hoşgeldiniz. Ben ilgili admin ile irtibate geçip dönüş yapıp size özel mesaj ile bilgi vereceğim.
Sanırsam o tarihte açılış fiyatı o imiş. Şuan okadar pahalı olmaması lazım. Benden dönüş bekleyin.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 4.406 İleti

Size özel msj gönderdim. Okuyop dönüş yapınız Özel Mesaj İle.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı