İçeriğe git

Resim

Kırmızılı Kadın - The Woman In Red (1984) HDTV 720p Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

* * * * * 2 Oy Kullanılmış Charles Grodin Gene Wilder Kelly Lebrock Joseph Bologna

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 35 yanıt gönderildi

Hasan_21

Hasan_21

Korkunun Ustası

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 669 İleti
  • 316 Konu

EifhS.png

Kırmızılı Kadın - The Woman In Red (1984) HDTV 720p Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

IMDb.gif

https://www.imdb.com/title/tt0088414/

Yapımı : 1984 - ABD

Tür : Komedi ,  Romantik

Süre: 87 Dak.

Yönetmen : Gene Wilder

Oyuncular : Charles Grodin ,  Gene Wilder ,  Kelly Lebrock ,  Joseph Bologna ,  Thom Mathews

Senaryo : Gene Wilder ,  Yves Robert ,  Jean-loup Dabadie

Yapımcı : Victor Drai ,  Susan Ruskin

Kırmızılı Kadın 1984 ABD yapımı romantik komedi filmidir. Özgün adı The Woman in Red olan film Şubat 1988'de Türkiye'de sinemalarda gösterilmiştir.Senaryosunu Jean-Loup Dabadie ve Yves Robert'in birlikte yazdıkları filmin yönetmeni ve baş rol oyuncusu Gene Wilder'dır.Diğer önemli rollerde Charles Grodin, Joseph Bologna ve Kelly LeBrock oynamışlardır."Kırmızılı Kadın", Yves Robert'ın yönettiği 1976 tarihli Fransız filmi Un éléphant ça trompe énormément (Damdaki Çapkın)'ın yeniden çevrimidir.O filmde Jean Rochefort başroldeydi.Türkiye'de ise 1985 yılında Ertem Eğilmez aynı filmi Aşık Oldum adıyla yeniden çekmişti.Teddy Pierce (Gene Wilder) iyi bir işi, iyi bir eşi, arkadaşları ve çocukları olan mutlu orta yaşlı bir iş adamdır.Görünüşte hayatta istenebilecek herşeye sahiptir.Ancak bir gün kırmızı elbiseler içinde muhteşem bir kadına rastlar (Kelly LeBrock), artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır.Bir havalandırma ızgarasının üzerinde dururken kırmızı elbisesinin etekleri, tıpkı Marilyn Monroe'nun The Seven Year Itch (Yaz Bekârı) filmindeki ünlü sahnede olduğu gibi alttan gelen hava akımının etkisiyle havalanan bu muhteşem kadını görür görmez Teddy'nin aklı başından gider.Karısıyla olan mutlu ilişkisini riske atmak pahasına da olsa, kendisine karşı pek de ilgisiz olmayan bu kırmızılı kadınla yatmak için yanar tutuşur.Amacına erişmesinde kendisine iş yerinden üç samimi arkadaşı yardımcı olmaya çalışırlar.Ancak bu gizemli kadınla buluşma gayretleri her seferinde bir şanssızlık sonucunda sekteye uğrar.

ekranresmi.png

EiFDK.jpg
Eipt2.jpg
EibSq.jpg
Ei7gv.jpg
EivzA.jpg
Eiz8m.jpg
Ei46p.jpg
EiKF3.jpg
EiLPP.jpg
EirCd.jpg
EiBDh.jpg

dowload.gif

doldur.gif

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

emegesaygi.gif

serdinç

serdinç

Kameraman

• Üye
  • 218 İleti
  • 0 Konu

Bu filmin 1985 yerli yapım versiyonunu yıllar önce izlemiştim Şener Şen ve Şehnaz Dilan başroldeydi sanırım.Bu filmi de Star1 kanalında seyretmiştim.Güzel bir film, kurgusu güzel, yerli versiyonunuda paylaşırsan seviniriz üstad. paylaşım için teşekkürler, emeğine yüreğine sağlık

kesebir

kesebir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 536 İleti
  • 0 Konu

Ellerinize sağlık..Teşekkür edrim.

crazybeau

crazybeau

Dublör

• Üye
  • 130 İleti
  • 3 Konu

ellerine sağlık Hasan üstadım.

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler,

cerkes05

cerkes05

Yeni Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 22 İleti
  • 0 Konu

harika bi seksenler filmi ellerinize sağlık teşekkürler

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

harika muhteşem bir seksenler filmi zenci arkadaşıyla da süper bi ikililerdi, seksneler haikaten muhteşemmiş de kıymetini bilememişiz :( evet yerli versiyonu da çok güzel, eline salık ustad

Hasan_21

Hasan_21

Korkunun Ustası

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 669 İleti
  • 316 Konu

Link Eklenmiştir...

özveri

özveri

Dolandırıcı

• Üye
  • 78 İleti
  • 0 Konu

izlyelim bakalim,..tessekürler

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler, indirdim ama bendenmi kaynaklandı bilmiyorum seste kaymalar var ilgilenirseniz sevinirim.

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

güzel bir komedi.yerli versiyonunda şener şen muhteşemdi.emegi geçenlere teşekkürler.

Hasan_21

Hasan_21

Korkunun Ustası

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 669 İleti
  • 316 Konu

Teşekkürler, indirdim ama bendenmi kaynaklandı bilmiyorum seste kaymalar var ilgilenirseniz sevinirim.

seste kaymalar yoktur lütfen iyi kontrol ediniz filmi

kadri5tr

kadri5tr

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 599 İleti
  • 0 Konu

Teşekkürler...

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

İlgine teşekkür ederim demekki indirirken bir şey oldu çünkü tamamı bozuk tekrar indiriyorum. Böyle güzel filimler için verdiğiniz emeklere tekrar teşekkür ediyor devamını diliyorum

sigmaepsilon

sigmaepsilon

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.128 İleti
  • 1 Konu

teşekkürler

CAZZİ

CAZZİ

Yapımcı

• Üye