İçeriğe git


Resim

Satış Filmlerini Vipe Açıyoruz!

* * * * * 1 Oy Kullanılmış

En İyi Cevap Nobbyy, 19 Kasım 2020 - 07:08 ÖS

Jaws (1975)

Kaos (1984)

Mom (1991)

Maske (1994)

 

 

 

Bu Filmler Dışında Vipe Satış Filmi Daha Açılmayacaktır.. Artık  Vipe Satış Açma Sona Ermiştir.

En İyi Cevaba Git »


 • Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 3 yanıt gönderildi

#1
Nobbyy

Nobbyy

  Ceo

 • Administrators
 • 4.820 İleti
 • 2.245 Konu
 • Konum:Malatya

Merhaba Değerli Üyelerimiz ve Takipcilerimiz.

 

Arkadaşlar Sitemiz 2011+2013 Yılından Beridir Yayın Hayatına Devam Ediyor.. Gerek Vip, Gerek Satış Filmleri Olarak Sizlere Güzel Sunumlar Vererek Bu Ülkede Yok Olmuş Nostalji Filmleri Temizleyip, Filtreden Geçirip, Kimi Zaman Saatler Kimi Zaman Günlerce Senkron Yaparak Sizlere Sunduk.

 

Şuan Sitemizde Özellikle Vip Üyelik Konusunda Ciddi Daralma Görüyoruz. Bu Sebebten Ötürü 2013 - 2018 Yılı Arasında Satılmış Kaç Adet Satış Bölümünde Filmimiz Var İse, Onları Vip Üyelerimizi Açacağız.. Böylelikle Hem Yeni Gelecek Satış Filmlerinin Önünü Açıp, Hemde Sizlerin Vip Üyelik Alarak Sitemizde Hem Destek, Hemde Zamanında İndiremediğiniz Satış Filmlerinizi Arşivinize Koymak İçin Bir Fırsat Olacaktır..

 

Arkadaşlar Durum Gerçekten Ciddi. Hepinizden Destek Bekliyoruz Site Ekibi Olarak. Tek Gayemiz Vipi Kapatmamak. Sonuçta 7-8 Yıllık Bir Birikim Ve 8TB' a Yakın bir Depolama Var.

 

 

Tüm Takipcilerimizmden Ve Üyelerimizden Vip Üyelik Alarak Bize Destek Olmalarını İstiyoruz..

 

Not: Satış Filmleri Açılırken Yeni Nette İlk Vip Filmleride Açılacaktır.  Aynı Zamanda Satışa Efsane Dublajlar Hazırlanıyor Vitrinde Yerini Almak İçin.

 

 

 

 

 

Saygılarımla..

#2
Prometheus

Prometheus

  Kameraman

 • Üye
 • SMS Onaylı
 • 175 İleti
 • 0 Konu

Öncelikle gerçekten emeğiniz yaptığınız iş takdire şayan.. Kimse bu emek karşısında bir şey diyemez lakin ülke ve kişi gelir seviyesi ortada... Ben bir şirkette asgari ücretin az biraz üstünde çalışan birisi olarak VİP almak destek olmak ve arşivimi de sayenizde genişletmek istiyorum fakat kendinizi benim yerime koyun, ortalama mesailerle vs ile 2600-2700 gibi bir gelirim var eşim çalışmıyor (kolunun kesilme riski bile var) üstüne 4 yaşında bir çocuk Bursa igibi yerde ev kira faturalar vs derken sizce de mesela 90 tl ye 30 film fazla değil mi? Emeğinize kesinlikle laf etmiyorum. Ha benim için dublaj şu olmuş bu olmuş pek önemi yok şuan tek amacım elimdeki eski filmleri senkron dan da anlamadığım için görüntü kalitelerini yükseltmek :) 1080p/720p gibi yani star tv dublajı trt dublajı pek bişey farketmiyor ama siz bu detaya girincede fiyat artıyor :) Evet sizlerde siteyi bir şekilde ayakta tutmaya çalışıyorsunuz ama sürümden kazanmayı deneyin... İnsan 2-3 ayda yada 6 ayda bir bütçe ayırıp viplik alacağına sürekli alsın.. Yazdıklarım sadece bir öneri ve benim ve benim gibilerin penceresinden görmenizi istemem başka bir amacım emeğinize lafım kesinlikle yok! Sitenin Vip in (Vip olmasam bile) kesinlikle kapanması taraftarı değilim elimden ne geliyorsa da illa viplik gerekmez ne yapmam gerekirse 3-5 karşılık beklemeden yollarım! Yeter ki kapanmasın! Filmlerde zamanımıza yenilmesin.. #3
Nobbyy

Nobbyy

  Ceo

 • Administrators
 • 4.820 İleti
 • 2.245 Konu
 • Konum:Malatya

Öncelikle gerçekten emeğiniz yaptığınız iş takdire şayan.. Kimse bu emek karşısında bir şey diyemez lakin ülke ve kişi gelir seviyesi ortada... Ben bir şirkette asgari ücretin az biraz üstünde çalışan birisi olarak VİP almak destek olmak ve arşivimi de sayenizde genişletmek istiyorum fakat kendinizi benim yerime koyun, ortalama mesailerle vs ile 2600-2700 gibi bir gelirim var eşim çalışmıyor (kolunun kesilme riski bile var) üstüne 4 yaşında bir çocuk Bursa igibi yerde ev kira faturalar vs derken sizce de mesela 90 tl ye 30 film fazla değil mi? Emeğinize kesinlikle laf etmiyorum. Ha benim için dublaj şu olmuş bu olmuş pek önemi yok şuan tek amacım elimdeki eski filmleri senkron dan da anlamadığım için görüntü kalitelerini yükseltmek :) 1080p/720p gibi yani star tv dublajı trt dublajı pek bişey farketmiyor ama siz bu detaya girincede fiyat artıyor :) Evet sizlerde siteyi bir şekilde ayakta tutmaya çalışıyorsunuz ama sürümden kazanmayı deneyin... İnsan 2-3 ayda yada 6 ayda bir bütçe ayırıp viplik alacağına sürekli alsın.. Yazdıklarım sadece bir öneri ve benim ve benim gibilerin penceresinden görmenizi istemem başka bir amacım emeğinize lafım kesinlikle yok! Sitenin Vip in (Vip olmasam bile) kesinlikle kapanması taraftarı değilim elimden ne geliyorsa da illa viplik gerekmez ne yapmam gerekirse 3-5 karşılık beklemeden yollarım! Yeter ki kapanmasın! Filmlerde zamanımıza yenilmesin.. 

 

 

Öncelikle Geçmiş Olsun Çok Üzüldüm Hocam Umarım  Eşiniz Zaman İçinde Durumu İyileşir.

Şimdi Tüm Ekip olarak ortak açıklama yapmak istedim. Sitenin aylık gideri 250TL Almanyadaki Sunucumuz. Filmlerimiz Bunun İçinde.  60TL ise ssd HDD li VDS ve bununda içinde sitemiz barınmaktadır. Her ay 250+60+ Plesk Panel lisansı 15 Dolar Vermekteyim.
Şuanda Site özel siparişler üzerine dönmekte ve kazanç sağlamakta. Ben şuan çalışmıyorum gecici olarak. Geçen seneye kadar sürekli maaşım ile sunucu parasını ödedim.  Ama artık ödeyemiyorum.

 

Siz demişsiniz ki "elimdeki eski filmlerin görüntü kalitesini yükseltmek"  zaten ben ve marmelat admin her ay 30'dan fazla sipariş yapıyoruz bu dediğiniz riplemeye.

Üstelik Film başına 25 TL alıyoruz ve ses arttıkta 20TL Ekliyorum. Bir Film 1080p olacak ise 3 dublaj ise, Biz üyeden 60TL Alıyoruz ve senkron yapıyoruz kendisine teslim ediyoruz.  Yani eğer sizin gayeniz bizim sitedeki Filmlerin 1080p olarak açılmasını ve arşivinizi dizmeniz ise, bence boşuna beklemeyin çünkü her filmi yüksek çözünürlükte açamıyoruz. Olan varsa açıyoruz yoksa napacak bişi yok. Ama! arşivinizde 1080p yapmak istedikleriniz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Fiyat olayına gelince Film başına 3TL Bu benim gözümde para değil. GooglePlayde Kiralık Filmer 5,99, 15,99TL olarak verilmekte.  Üstelik o filmler torrentlerde var. Peki bizimkiler?

 

Öyle Filmlerimiz var ki TRT de bile yok. Kaseti Al, Sesi Çek, Sesi Filtreden Geçir, Rip bul İndir Ripi Editle. Sonra Senkron Yap. Bu bizim çok yormakta. Bu yüzden Filmlerin Fiyatı şuanda normal bile.

 

Son olarak inşallah sunucu kapanmaz. Eğer sunucu kapanırsa vip açamayız.. Sonrasında ise diğer Siteler gibi 3TL ye şuan sattığımız Filmi 25TL İle 50TL arasında sabit rakamlara satarız. Buda sizin gibi arşivciler için istenilen bir durum olmaz.

 

Bakalım ALLAH BÜYÜK. İnşallah sonumuz iyi olur. Daha Açmadığım çekilen 80 Ses var. Daha Çekilmeyen 800'den fazla ses var.#4
Nobbyy

Nobbyy

  Ceo

 • Administrators
 • 4.820 İleti
 • 2.245 Konu
 • Konum:Malatya
✓  En İyi Cevap

Jaws (1975)

Kaos (1984)

Mom (1991)

Maske (1994)

 

 

 

Bu Filmler Dışında Vipe Satış Filmi Daha Açılmayacaktır.. Artık  Vipe Satış Açma Sona Ermiştir.


0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı