İçeriğe git

Resim

Yaz Kampanyası Başladı!

- - - - - vip üyelik kampanya

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 4 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.215 İleti
  • 2.493 Konu

Merhaba Değerli Takipcilerimiz.

İstek Üzerine Sizlere Sunduğumuz Efsane Kampanyayı Yeniden Bol Bol Vip Kredisi İle Yapmaya Karar Verdik.

Aşağıda Hem Vip Üyelik İçin, Hemde Film Satış Bölümü İçin Kampanyalar Bulunmaktadır. Sizde Beğendiğiniz Kampanya Paketlerini Seçip Satın Alabilirsiniz.

== VİP FİLM BÖLÜMÜ ==

Aşağıda 3 Adet Paket Bulunmaktadır. Hangisi Size Hitap Ediyor İse Onu Seçip, Kampanyadan Yararlanabilirsiniz.

== Paket 1 ==  (10 Stok)

• 30 Gün Vip Üyelik,
  • 40 Adet Vip Film İndirme Kredisi,
  • Film Satış Bölümünden Seçtiğin Toplamda 50 TL Değerinde Film Hediye! (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmler Dahildir)
  • 10 Profil Kredisi Hediye Ediyoruz. (Satış Bölümünde Kullanabilirsiniz) (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmlerde Kullanabilirsiniz)

Paket Fiyatı: 75 TL  

== Paket 2 ==  (10 Stok)

• 30 Gün Vip Üyelik,
  • 50 Adet Vip Film İndirme Kredisi,
  • Film Satış Bölümünden Seçtiğin Toplamda 75 TL Değerinde Film Hediye! (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmler Dahildir)
  • 15 Profil Kredisi Hediye Ediyoruz. (Satış Bölümünde Kullanabilirsiniz) (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmlerde Kullanabilirsiniz)

Paket Fiyatı: 100 TL

== Paket 3 == (10 Stok) 

• 30 Gün Vip Üyelik,
  • 75 Adet Film İndirme Kredisi,
  • Film Satış Bölümünden Seçtiğin Toplamda 100 TL Değerinde Film Hediye! (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmler Dahildir)
  • 25 Profil Kredisi Hediye Ediyoruz. (Satış Bölümünde Kullanabilirsiniz) (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmlerde Kullanabilirsiniz)

Paket Fiyatı: 150 TL

== Paket 4 == (10 Stok) 

• 30 Gün Vip Üyelik,
  • 150 Adet Film İndirme Kredisi,
  • Film Satış Bölümünden Seçtiğin Toplamda 150 TL Değerinde Film Hediye! (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmler Dahildir)
  • 50 Profil Kredisi Hediye Ediyoruz. (Satış Bölümünde Kullanabilirsiniz) (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmlerde Kullanabilirsiniz)

Paket Fiyatı: 300 TL

== Paket 5 == (10 Stok) 

• 30 Gün Vip Üyelik,
  • 300 Adet Film İndirme Kredisi,
  • Film Satış Bölümünden Seçtiğin Toplamda 200 TL Değerinde Film Hediye! (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmler Dahildir)
  • 75 Profil Kredisi Hediye Ediyoruz. (Satış Bölümünde Kullanabilirsiniz) (01.01.2021 Öncesi Açılan Ve Satılan Filmlerde Kullanabilirsiniz)

Paket Fiyatı: 600 TL

== FİLM SATIŞ BÖLÜMÜ == (20 Stok)

Aşağıda 6 Adet Paket Bulunmaktadır. Hangisi Size Hitap Ediyor İse Onu Seçip, Kampanyadan Yararlanabilirsiniz.

• Film Satış Bölümünden Yaptığınız 150 TL Ve Üstü Alışverişe 50 TL Değerinde Film Anında Hediye.
  • Film Satış Bölümünden Yaptığınız 250 TL Ve Üstü Alışverişe 75 TL Değerinde Film Anında Hediye.
  • Film Satış Bölümünden 200 TL Ve Üstü AlışveGriş Yaptığınızda Vip Üyelik Paket 3 Hediye! (Kredi Olarak)
  • Film Satış Bölümünden 300 TL Ve Üstü Alışveriş Yaptığınızda Vip Üyelik Paket 4 Hediye! (Kredi Olarak)
  • Film Satış Bölümünden 500 TL Ve Üstü Alışveriş Yaptığınızda Vip Üyelik Paket 5 Hediye! (Kredi Olarak)

Not: Hediye Filmler Kampanya Dahilinde Verilen Filmleri Kapsamaktadır.

Önemli Not: Stoklu olarak kampanya Paketlerini Satıyoruz. Stokalar Paketlerin Yanında Yazmaktadır. Bitmeden Satın Almanız Önemli.

Kampanya Notu:

• Vip Kampanyasında Verilen Filmleri Sadece Hediye Olarak Ücretsiz Alabilirsiniz.
  • Kazandığınız Profil Kredisi İle Hediye Kazandığınız Filmin Tutarını Birleştirip Yüksek Bedelli Film Alamazsınız.
  • Kazandığınız Profil Kredileri İle Sadece Daha Önce Satılmış Filmleri Alabilirsiniz. (01.01.2021 Öncesi Açılan Filmler Dahildir)
  • Eğer O Filmi Profil Kredisi İle Almak İstiyorsanız Hesabınıza Gerçek Para Yükleyip Onu Profil Kredisine Çevirmek Zorundasınız.

Örnek:

Paket 2 Satın Aldın 50TL Değerinde Hediye Film Kazandın.
30TL Yanında Profil Kredisi Kazandın.  Bu İkisini Birleştirip 80TL Değerinde Film Alamazsın.  
Üstü Fiyat Etiketine Sahip Film İçin + Ödeme Yapmak Zorundasın.  
Hiçbir Şekilde Hediye Filmler İle Profil Kredisi Birbiri İle Bağdaştırılamaz! Bunu Bilgilendirmek İstedim.
Sizde Kampanyadan Yararlanmak İçin Bana Özel Mesaj Gönderebilir Veya Konuya Yorum Bırakabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri: Garanti Bankası, En Para, İng Bank, Akbank/ EFT - Havale Ve PTT Posta Çeki

Lütfen Sağlığınız İçin Maske Takıp, Sosyal Mesafeyi Koruyalım. :twitch:

bnk34

bnk34

Yönetmen

• Vip Üye
  • SMS Onaylı
  • 523 İleti
  • 0 Konu

Patron merhaba benim kredim bitti şimdi film satış bölümünde 100tl değerinde film buldum bunu nasıl indiriyorduk bana anlatırmısın aşağıya link bırakıyorum bak bu filmi indirme hakkım var mı

http://www.nostaljif...çe-dublaj-nfsg/

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.215 İleti
  • 2.493 Konu

Patron merhaba benim kredim bitti şimdi film satış bölümünde 100tl değerinde film buldum bunu nasıl indiriyorduk bana anlatırmısın aşağıya link bırakıyorum bak bu filmi indirme hakkım var mı

http://www.nostaljif...çe-dublaj-nfsg/

size özel msj gönderdim konu ile ilgili

bahador51

bahador51

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1 İleti
  • 0 Konu

iyi günler ben bahador51 kullanıcı adlı site üyenizim 30 günlük 40 film kredisi 75 tl olan seçeneğe üye olmak istiyorum bana yapmam gerekenleri yazarsanız üye olmak istiyorum saygılar

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.215 İleti
  • 2.493 Konu

iyi günler ben bahador51 kullanıcı adlı site üyenizim 30 günlük 40 film kredisi 75 tl olan seçeneğe üye olmak istiyorum bana yapmam gerekenleri yazarsanız üye olmak istiyorum saygılar

Merhaba vip üyelik için size msj göndedim

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı