İçeriğe git

Resim

SMS Onaylı Üyelik Aktif

* * * * * 1 Oy Kullanılmış sms onaylı üyelik nasıl yapılır

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Merhaba Değerli Üyelerimiz.

Sitemize Gün Geçmesinki Yeni Bir Özellik Eklenmesin. Siz Değerli Nostalji Takipcilerimiz İçin, Bizler Yine Daha Sağlıklı Sunum Vermek, Daha Sağlıklı Üyelere Sahip Olmak İçin, Yine Bu Sistemde Kimsenin Kullanmadığı Bir Sistemi Kullanarak Farkımızı Ortaya Koyuyoruz.

Sitemiz Bugünden İtibaren SMS Onaylı Üyeliğe Geçmiştir.

Nedir Bu SMS Üyelik?

• Tüm Üyeler Dahil Olmak Üzere Siteye İlk Gİrişte, SMS Onaysız Üye Grubuna Geçiyorsunuz. Ve Forumdaki Hiç Birşeyi Göremiyorsunuz. Ne Bir Film, Ne Bir Görüntü, Nede Bir Yorum. Sadece Chati Kullanabiliyorsunuz.
  • Üyeliğinizi SMS İle Onayladığınız Vakit Yine Eski Grubunuza Otomatik Olarak Geri Dönüyorsunuz. Normal Üyeyseniz Yine Normal Üye Olarak Dönüyor, Vip Üyeyseniz Yine Vip Üye Olarak O Gruba Dönüp, Film İndirmeye Ve Yorum Yazmaya Devam Ediyorsunuz.

SMS Onaylı Üyelik Ücretlimi?

Hayır Hiç Bir Ücret Bulunmamaktadır. Sizler Telefon Numaranızı Girdiğinizde, Size Gelecek SMS Sitemiz Tarafından Gönderileceği İçin Sms Onaylı Üyelik Hiç Bir Ücrete Tabi Değildir.

Siteye Yeni Üye Oldum. Profilimi Nasıl SMS Onaylı Üye Yapabilirim?

Sitemize Yeni Üye Olduysanız Aşağıdaki Adımları Gerçekleştirmek Zorundasınız.

Sitemize Telefonu Numaranız İle Üye Olduğunuzda Otomatik Olarak Sistem Telefonu Numaranıza SMS Aktivasyon Kodunu Gönderecektir. Siteye Girdiğinizde İse Profilinizin SMS Onaysız Üye Olduğunu Göreceksiniz Ve Bu Adımda Aşağıdaki İşlemleri Yapmalısınız.

• Profilinizin Yanında SMS Aktivasyon Yap YazısınaTıklıyoruz.
  • SMS Aktivasyon Sistemi Açılacaktır. Aktivasyon Kodu: Bölümünün Altındaki Kutucuğa Üye Olursa Sistemizin Telefon Numaranıza Gönderdiği Aktivasyon Kodunu Giriyoruz. Aktivasyon Yap Kutucuğuna Tıklıyoruz.
  • Artık Profiliniz SMS Aktivasyonlu Üye Olmuştur. İşlem Bu Kadar.

Sitenin Eski Üyesiyim. Uzun Zamandan Beri Siteye Girmedim. Şimdi Girdiğimde Profilim SMS Onaysız Görünüyor. Profilimi Nasıl SMS Onaylı Yapabilirim?

Sitemizin Eski Üyesiyseniz Ve Uzun Zamandan Sonra İlk Defa Girdiğinizde Profilniz SMS Onaysız Görünüyorsa Aşağıdaki İşlemleri Yapmalısınız.

• Profilinizin Hemen Yan Tarafında Bulunan SMS Aktivasyon Yap Kutucuğa Numaranızı Başında (0) Olmadan Yazdıktan Sonra, Şimdi Gönder Diyorsunuz.
  • Şimdi Telefon Numaranıza Onay Kodu Gelecektir. 10 Sn İle 10 Dk Arasında Değişmektedir Gelme Süresi.
  • Telefonunuza Onay Kodu Geldiğinde, Tekrar SMS Aktivasyon Yap Yazısına Tıklıyoruz. Bu Sefer Karşımıza SMS Aktivasyon Sistemi Çıkacaktır. Telefonumuza Gelen Aktivasyon Kodunu Küçük Kutucuğa Yazıp, Aktivasyon Yap Diyoruz. Ve Profiliniz Önceden Hangi Üye Grubunda İse, Yeniden O Üye Grubuna Dönecektir.

İşlem Bu Kadar.  Artık SMS Onaylı Üyesiniz. Ve Profilnizde Yeşil Renk İle "SMS Onaylı" Yazmaktadır.

Resimli Anlatım:

1.Başlık

Resimli Anlatım İçin Spoiler --> "Show"a Tıklayın!
Not: Resmi Büyütmek İçin Üzerine Tıklayın.

Spoiler

2. Başlık

Spoiler

3. Başlık

Spoiler

Önemli Not:

Yurt Dışında Yaşayanlar SMS Onaylı Üye Olamazlar. Sadece Türkiyede Yaşayan Ve Türk GSM Operatörleri Kullananlar SMS Onaylı Üye Olabilirler.

Eğer Yurt Dışında Yaşıyorsanız Ve SMS Onaysız Üyeyseniz Ve Vip Üye Olmak İstiyorsanız Lütfen Sitemizin Altında Bulunan Bize Ulaşın Bölümünden Destek Bildirimi Açarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Sürüm Yenilikleri v1.1.0

• Artık Bütün Üyelere Manuel Onay Verebiliyoruz. Admin Tarafından
  • SMS Onaysız Üyeler Profillerine Girip SMS Aktivasyon Bölümünden Manuel SMS Onay Yapabilirler.
  • SMS Onay Yapan Üyeler Yine Profillerine Girip SMS Aktivasyon Bölümünde Profillerinin Onaylandığını Ve Profilindeki Yeşil Renk İle SMS Onaylı Rütbesini Görebilir.
  • Tüm SMS Onaylı Üyelere Toplu Halde SMS Çekebiliyoruz.

Üyelik Sorunları İçin: Email: gmail.png  nostaljifilmindir@gmail.com Email Adresimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

Sirius77

Sirius77

Emekli Yönetici

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 768 İleti
  • 439 Konu

çok güzel bir sistem oldu güvenligimizi biraz daha   gelişti  işallah aranan kan budur :D

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

BU sistem çok iyi oldu bi şekilde filmleri indirenlerin telefon numarasına kadar elimizde olması güzel bir fikir download olarakta tr dışındaki ülkeler içinde bize bilgi gelmesi şahane oldu aynı zamanda indirme olarakta kota koymak akıllıca oldu

CAZZİ

CAZZİ

Yapımcı

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1.108 İleti
  • 63 Konu

ellerine sağlık semih hocm başarılı bir çalışma olmuş inşallah böyle daha başarılı oluruz.

dbmaster

dbmaster

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 659 İleti
  • 47 Konu

Çok teşekkürler sistem iyi beğendim.

Dublaj Uzmanı

Dublaj Uzmanı

Seslendirme

• Admin
  • SMS Onaylı
  • 351 İleti
  • 117 Konu

mükemmel bi sistem olmuş eline sağlık...

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Sağolasın :)

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Yeni Madde Eklenmiştir.

"SMS Onaylı Üyelik Ücretlimi?"

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

sistem çok mantıklı üstad çok beğendim. ama ben sms aktivasyonu yap yazısını göremiyorum. şu an zaten indirme işlemi yapamıyorum, denedim olmadı

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

sistem çok mantıklı üstad çok beğendim. ama ben sms aktivasyonu yap yazısını göremiyorum. şu an zaten indirme işlemi yapamıyorum, denedim olmadı

Admin Ve Sound Team Ekibini Pasif Yapmıştım. Yeniden Aktif Ettim Üstad. Artık Görebilirsin.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.479 İleti
  • 2.757 Konu

Sistem Güncellenmiştir. Herkese Hayırlı Olsun.

Sürüm Yenilikleri v1.1.0

• Artık Bütün Üyelere Manuel Onay Verebiliyoruz. Admin Tarafından
  • SMS Onaysız Üyeler Profillerine Girip SMS Activation Bölümünden Manuel SMS Onay Yapabilirler.
  • SMS Onay Yapan Üyeler Yine Profillerine Girip SMS Activation Bölümünde Profillerinin Onaylandığını Ve Profilindeki Yeşil Renk İle SMS Onaylı Rütbesini Görebilir.
  • Tüm SMS Onaylı Üyelere Toplu Halde SMS Çekebiliyoruz.

murat.murat29

murat.murat29

Üye

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 1 İleti
  • 0 Konu
Giris yapamadim

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators