İçeriğe git

Resim

Kanlı Korsan - Captain Blood (1935) DVDRip - Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

- - - - - Errol Flynn David Torrence Jessie Ralph Guy Kibbee

En İyi Cevap Meryemus, 14 Nisan 2014 - 12:05 ÖÖ

إِذَا هَمَمْتَ بِأَمْرٍ فَاسْتَخِرْ رَبَّكَ في۪هِ سَبْعَ مَرَّاتٍ ثُمَّ انْظُرْ إِلَى الَّذ۪ي سَبَقَ
إِلَى قَلْبِكَ فَإِنَّ الْخَيْرَ فِيهِ
“Bir işe kalkıştığında yedi defa Allah’tan hayırlısını dile.
Sonra kalbine yatan ne ise onu tercih et. Çünkü hayırlı olan
kalbine doğan şeydir.” (Elbânî, I, 175, No: 1748)

Bu duayı sizler için okudum.Bütün nostalji ekibini seviyorum.Allah'ım her şeyi gönlünüze göre versin.Nobby, Paşa sirius77 ve adını bilmediğim diğer bütün nostalji ekibini çok seviyorum.Çünkü insanları mutlu ediyorsunuz.Ben de elimden geldiğince dualarımla yeri geldiğinde bağışlarımla sizlerin mutlluluğuna ortak olurum inşallah.

En İyi Cevaba Git »

• Cevap İçin Giriş Yapın
Bu konuya 35 yanıt gönderildi

Sirius77

Sirius77

Emekli Yönetici

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 768 İleti
  • 439 Konu

xlqi.png

Kanlı Korsan - Captain Blood (1935) DVDRip -  Türkçe Dublaj - Nostalji Film indir -NFSG

IMDb.gif

-Filmin Konusu-

Yapımı : 1935 - ABD 

Tür : Macera ,  Romantik  

Süre: 119 Dak. 

Yönetmen : Michael Curtiz 

Oyuncular : Olivia de Havilland  ,  Errol Flynn  ,  David Torrence  ,  Jessie Ralph  ,  Guy Kibbee  

Senaryo : Casey Robinson 

Yapımcı : Hal B. Wallis   ,  Gordon Hollingshead 

Michael Curtiz gibi bir ustanın yönettiği olağanüstü bir korsanlık macerası olan Kanlı Korsan, ilahi bir çekiciliğe sahip Errol Flynn’i bir gecede yıldızlaştırdı. Onun vahşi cazibesinden derinden etkilenen Jack Warner, Robert Donat’ın rolü reddetmesi üzerine, Flynn’e teklif götürmüştü. Kanlı Korsan, Flynn’in taşkınlığını ve atletik seksapelini soylu güzelliğiyle büyüleyici bir biçimde tamamlayan Olivia de Havilland’la birlikte rol aldığı bir dizi hoş romantik tarih filminin de ilkiydi.

Flynn, İrlandalı saygın bir 17. yüzyıl doktoru olan Peter Blood’ı canlandırıyor. Blood, haksız yere sınır dışı edilerek Karayipler’de esarete mâhkum edilir; orada narin de Havilland’a küstah sözler söyleyip imalı bakışlar fırlatır. Bir firara önderlik ederek korsan olur ve açık denizlerin intikam yemini etmiş musibeti olarak alçak Fransız korsan Basil Rathbone’la ittifak kurar. Ganimet ve tutsak güzel kadın, yani de Havilland üzerinde anlaşmazlığa düşünce ilişkileri bozulan ikili, beyazperdedeki meşhur ve ürkütücü kılıç dövüşlerinin ilkinde ölümüne düelloya tutuşurlar. Kanlı Korsan’da bir korsan macerasından isteyebileceğiniz her şey var: deniz savaşları ve şakırdayan kılıçlar, gözüpek bir erkek kahraman, tehlike altında olmasına rağmen cesur bir kadın kahraman, azılı caniler, tüylü şapkalar, düzeltilen haksızlıklar, gemi direklerinde akrobatlar gibi sallanan denizciler ve Erich Wolfgang Korngold’dan coşkulu müzikler. Dört dörtlük bir eğlence

ekranresmi.png

dqeg.jpg
wahs.jpg
kh3j.jpg
v4j7.jpg
vxui.jpg

dowload.gif

doldur.gif

Ses Dublaj Uzmanı Senkronlama Bana Aittir

Gizlenmiş İçerik
İndirme Linkini Görmek İçin Vip Üye Olmalısınız. Eğer Vip Üye İseniz Konuya Teşekkür Edip Linkleri Görebilirsiniz.

Filmde 21 dakika kadar eksik vardır TRT  tarafından  Sansüre Ugradıgı  için Eksik Yerler Orjinal dil Bırakılmıştır

TRT Dublajdır

emegesaygi.gif

dbmaster

dbmaster

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 660 İleti
  • 47 Konu

Tek kelimeyle mükemmel ellerinize sağlık.

Sirius77

Sirius77

Emekli Yönetici

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 768 İleti
  • 439 Konu

sen sagol hocam nedemek  severim bu adamın filmlerini birde full olsaydı iyi olcaktı

PaşaSpencer

PaşaSpencer

Ben Bitti Demeden Bitmez ULANNN!

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

İlk capste Christian Bale ne kadar benziyor Zaten Hollywood sinemasının en önemli özelliği birbirini tekrar eden aktörleri keşfetmesi..

Sirius77

Sirius77

Emekli Yönetici

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 768 İleti
  • 439 Konu

link eklenmiştir

heraklius

heraklius

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 765 İleti
  • 0 Konu

Çok teşekkürler elinize sağlık

Meryemus

Meryemus

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 658 İleti
  • 0 Konu
✓  En İyi Cevap

إِذَا هَمَمْتَ بِأَمْرٍ فَاسْتَخِرْ رَبَّكَ في۪هِ سَبْعَ مَرَّاتٍ ثُمَّ انْظُرْ إِلَى الَّذ۪ي سَبَقَ

Bu duayı sizler için okudum.Bütün nostalji ekibini seviyorum.Allah'ım her şeyi gönlünüze göre versin.Nobby, Paşa sirius77 ve adını bilmediğim diğer bütün nostalji ekibini çok seviyorum.Çünkü insanları mutlu ediyorsunuz.Ben de elimden geldiğince dualarımla yeri geldiğinde bağışlarımla sizlerin mutlluluğuna ortak olurum inşallah.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

yüreği kalbi temiz insan keşke herkes sizin gibi iyi niyetli olsa biz bu ekiple daha neler paylaşırız ne filmelr açılır hem fiyat olarak sizlerin cebini yakmaz hemde daha iyi bir ortam sağlanır. Ama insan kılıklı şeytanlar çevremizi 4 bir yanımızı sarmış ,sağolun sizler destek oluyorsunuz ayakta kalıyoruz...

ciwan

ciwan

Dublör

• Üye
  • 132 İleti
  • 3 Konu

ses için dublaj uzamanı ve sirus'e çok teşekkürler

bu güzel filmin trt tarafında 21 dk sansürlenmesine sebep olan şey ne acaba?

bir de filmden küçük bir kesit sunabiir misiniz?

dublajını kimler seslendirdiğini öğrenmek için.

kesebir

kesebir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 536 İleti
  • 0 Konu
Tüm nostalji ekibinin vermiş olduğu emekler için çok teşekkür ediyorum.Saygılarla.

Nobbyy

Nobbyy

Ceo

• Administrators
  • 5.480 İleti
  • 2.758 Konu

İlk capste Christian Bale ne kadar benziyor Zaten Hollywood sinemasının en önemli özelliği birbirini tekrar eden aktörleri keşfetmesi..

Aynen Ben bi an o sandım (:

Sirius Hocama Senkron İçin, Ses İçinde Dublaj Uzmanı Hocamıza Teşekkür Ederim...   

Daima Aşk, Daima Nostalji...

NostaljiFilmindir...

zodiacc

zodiacc

Dublör

• Üye
  • 144 İleti
  • 7 Konu

eşsiz bir film bu filmi bize ulaştıran nostaljifilmiindir ekibine yürekten teşekkür ediyorum

relaxol

relaxol

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 265 İleti
  • 0 Konu

muhteşem bir nostalji olmuş paylaşımda emeği geçen 

tüm üstatlara ve emeğe saygılar...

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

DÜNYADA HİÇ KİMSE HİÇBİR ŞEYİ DAHA KÖTÜ YAPMADAN DAHA UCUZA SATAMAZ

BİR MALIN SADECE FAYATINA BAKMAK BAZI HİLELERİ KABUL ETMEKTİR

phenomenia

phenomenia

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 939 İleti
  • 1 Konu

79 Senelik bu filmi paylaştığınız için emeklerinize sağlık.. Emeği geçenlere sonsuz saygılarımla... 

Lost72

Lost72

Kameraman

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 178 İleti
  • 1 Konu

Teşekkürler.

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

tşkler sirius77 hocam bu klasik filmi bizlerle paylaştıgın için hem de 79 yıllık nostaljik bir yapıt daha neolsun.tekrar tşkler.

peşgir

peşgir

Yönetmen

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 988 İleti
  • 0 Konu

dublajuzmanı hocama teşekkür etmeyi unutmuşum özür dilerim.ses için dublaj uzmanı hocam çok çok teşekkür ederim.

ozanom

ozanom

Dublör

• Üye
  • SMS Onaylı
  • 111 İleti
  • 1 Konu

teşekkürler

Magnetic

Magnetic

Yönetmen

• Emektar Sesci
  • SMS Onaylı
  • 533 İleti
  • 0 Konu

Bu filmi TRT den ben kaydetmiştim, yaklaşık 30 senelik bir kayıttır. Daha evvel bunu çekip senkronlamıştık ama dublajcının cihaz çok iyi, o sebeple ben de bir kere daha indireceğim. Sirius ve dublaj uzmanına ve bu filmleri zamanında kayıt etmem için beni zorlayan babama ve elbette bu siteye çok teşekkür ederim.

PaşaSpencer

PaşaSpencer

• Administrators
  • SMS Onaylı
  • 1.179 İleti
  • 439 Konu

Bu filmi TRT den ben kaydetmiştim, yaklaşık 30 senelik bir kayıttır. Daha evvel bunu çekip senkronlamıştık ama dublajcının cihaz çok iyi, o sebeple ben de bir kere daha indireceğim. Sirius ve dublaj uzmanına ve bu filmleri zamanında kayıt etmem için beni zorlayan babama ve elbette bu siteye çok teşekkür ederim.

Bu site ve sizler gibi dostlar birdaha gelmez bu güç bu kardeşlik düşmanları çatlatıyor her türlü...